ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 02:01

Hürrem'den sonra neler yaşandı?

Hürremden sonra neler yaşandı?

Muhteşem Yüzyıl'ın Ayşe Hatun'u Serenay Aktaş Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze programına katıldı.


Aktaş, Muhteşem Yüzyıl'ın dün gece yayınlanan 102. bölümünde Hatice Sultan'ın öldüğünü açıkladı. 

Güzel oyunca ayrıca Meryem Uzerli'nin ardından sette neler yaşandığını anlattı.

HATİCE SULTAN ÖLDÜ

Şehzade Mustafa'nın gözdesi Ayşe Hatun'u oynayan Seranay Aktaş Muhteşem Yüzyıl dizisiyle ilgili soruları yanıtladı. Aktaş ilk olarak dün akşam yayınlanan bölümün son sahnesinde içtiği zehirin etkisiyle Kanuni Sultan Süleyman'ın kollarına yığılan Hatice Sultan'ın öldüğünü 'Evet, dün akşam ki bölüm de Hatice Sultan öldü' diyerek açıkladı.

GÖRMEDİK, DUYMADIK, BİLMİYORUZ

'Tükenmişlik Sendromu' nedeniyle Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrılan Meryem Uzerli'nin ardından sette yaşananları ise Serenay Aktaş şöyle anlattı: 'Hürrem olayı biraz karışık. Biz oyuncular olarak görmedik, duymadık, bilmiyoruz durumundayız. Gerçekten bilmiyoruz. Olanlar arka planda biliniyor biz bir şey bilmiyoruz. Bu olayın hakikati nedir gerçekten bilmiyoruz. Ben bilmiyorum açıkçası. Bizim set gerçekten çok farklı bir set. Bu konu hiç konuşulmuyor. Yorum yapan dahi yok. Dışardan konuşan başka oyuncular, insanlar var tabii ama biz kendi aramızda bu konuyu konuşmuyoruz.'

BUNA YORUM YAPMAM

Lisanslı futbolcu olan ve 1207 Antalyaspor'da forvet oynayan ve oyunculuk yapan Seranay Aktaş yaşlanmış haliyle Hürrem'i Vahide Gördüm'ün oynayacağını doğruladı.

Vahide Gördüm'ün aksansız Türkçe konuşmasının yadırgandığı yorumuna ve o role yakışıp yakışmayacağı sorusuna Aktaş 'Vahide Gördüm'ü çok seviyorum. Meryem'i de çok seviyorum. Buna yorum yapmam. İlk aklıma benim de Vahide Gördüm geldi. Bence o role olur' dedi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER