SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Mayıs 2013 Perşembe 23:29

Hürrem daha fazla kaldıramadı

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/hurrem-1273118-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/hurrem-1273118-622x360.jpg
Hürrem daha fazla kaldıramadı

Meryem Uzerli, Berlin'de bir klinikte 'tükenmişlik sendromu' teşhisiyle tedavi altına alındı.


Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeniyle izlenen "Muhteşem Yüzyıl"ın dalya planları iptal oldu, 100. bölüm çarşamba akşamı yayınlanamadı.

Bu sürpriz değişikliğe, geçtiğimiz hafta sonu sevgilisi Can Ateş'le tatil için Bodrum'a giden Meryem Uzerli'nin, psikolojik açıdan kötü bir dönem geçirmesinin ve sorunun daha da ilerlemesi üzerine apar topar Berlin'e gitmesinin yol açtığı ortaya çıktı.

Yakınlarına uzun zamandır, "Tükendim, daha fazla duramıyorum buralarda" dediği öğrenilen Meryem Uzerli'nin kesin teşhis konmamakla birlikte "tükenmişlik sendromu" teşhisi kondu. Bu sebeple dizinin çekimlerine bir süre ara verildi ve dün akşam yayınlanması planlanan 100. bölüm de haftaya ertelendi.

101'inci bölümün çekimleri içinse ünlü oyuncunun İstanbul'a dönmesi bekleniyor. Berlin'de bir klinikte tedavi altına alındığı öğrenilen Meryem Uzerli'nin sete ne zaman dönebileceği, çekimlerin ne zaman başlayacağı belirsizliğini koruyor. Yapım şirketinden henüz bir açıklama yapılmadı.

MADDİ MANEVİ DOYUMA ULAŞAMAMA

Tükenmişlik sendromu, çalışma hayatının getirdiği stresle beraber, maddi ve manevi doyuma ulaşamama ve bunun sonucu olarak da mesleğe karşı duyarsızlaşma ile baş gösteriyor. Kişi bu süreç sonunda kazanma isteğini kaybediyor. Birey işinden soğuyor. Kendisine duyduğu güven azalıyor. Gerginlik, kızgınlık, mutsuzluk gibi artıyor. Sosyal çevresinden uzaklaşmaya başlayan birey, hiçbir şey yapmaya istek duymuyor. Tüm bunlar iş başarısını düşürüyor. İlerleyen safhalarında ise iş ve iş çevresine karşı olumsuz tavır alınıyor. Hürriyet'in haberine göre; kişi ayrıca kronik yorgunluk, baş ve boyun ağrıları, kramplar, gastrointestinal sorunlar ve uykusuzluk problemleriyle karşılaşılabiliyor. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

Polat Alemdar'ı çıldırtan görüntü!

SONRAKİ HABER

Yenge Reina'da kendinden geçti!

YORUM YAZ
3 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - kimona:25 Mayıs 2013, Cumartesi 01:00

    gidinn yaa

  • - para ve şımarıklık:24 Mayıs 2013, Cuma 12:20

    şımartmanın bedeli herzaman ağırdır . Şımartan mecraa düşünsün , ibret alsın artık !

  • - Ahmet Tekin:24 Mayıs 2013, Cuma 02:12