ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Mart 2013 Pazartesi 23:26

Hayranı Hande'yi korkuttu

Hayranı Handeyi korkuttu

Hande Yener'in konser verdiği sırada sahneye atlayan hayranı, ünlü sanatçıya zor anlar yaşattı.


Pop müzik şarkıcısı Hande Yener, 473. Uluslararası Mesir Festivali kapsamında Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda verdiği konseri izleyen yaklaşık 20 bin hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

Festival kapsamında düzenlenen ve aralarında Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Belediye Başkanı MHP'li Cengiz Ergün, Ak Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, MHP Manisa Milletvekili Sümer Oral'ın da yeraldığı yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı geleneksel fener alayından sonra, Hande Yener sahneye çıktı. Konseri Vali Halil İbrahim Daşöz, eşi Nilgün Daşöz, Belediye Başkanı Yardımcısı Nursel Ustamehmeoğlu da izledi. Hande Yener sahneye çıktığı sırada ön tarafta izdiham yaşandı. Ezilme tehlikesi geçiren kadın ve erkek izleyiciler zabıta ekipleri tarafından kurtarıldı.

ERKEK HAYRANI SAHNEYE ATLADI

Hande Yener'in seslendirdiği 'Romeo', 'Acele Etme', 'Rüya' ve 'Unutulmuyor' gibi sevilen şarkılarına binlerce kişi eşlik etti. Hande Yener'in şarkı söylediği sırada sahneye fırlayan bir erkek hayranı korumalar tarafından aşağıya indirildi. Hande Yener şarkısının sonunda erkek hayranını yanına çağırarak kısa bir sohbet etti. Sohbetin ardından Hande Yener erkek hayranının yanağından öpmesine izin verdi. Yener parmağından çıkardığı yüzüğü de kız arkadaşına hediye etmesi için hayranına verdi.

MESİR MACUNU HEDİYE EDİLDİ

Tüylü Kızılderili başlığıyla sahneye çıkan Hande Yener'in yanı sıra dansçıları da performanslarıyla dikkat çekti. Vali Deşöz, konserinin sonunda Hande Yener'e bir sepet içinde mesir macunu verdi. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER