SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2014 Salı 14:02

Özgü Namal hakkındaki iddiaları yanıtladı

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/ozgu-1482752-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ozgu-1482752-622x360.jpg
"Hamileyim ama..."

Özgü Namal ile ilgili "hamile" iddialarının gerçek olduğunu ancak evlenmeyi istemediğini dile getirdi.


Hamile olan ve bir erkek bebek beklediği ortaya çıkan Özgü Namal, 26 hafta sonra doğacak çocuğuna Nefes ismini verecek.

Bir süredir işadamı Serdar Oral'la birlikte olan Özgü Namal hayatıyla ilgili radikal kararlar almaya devam ediyor. Bu sezon Yetenek Sizsiniz'in jüri koltuğuna oturan ancak rahatsızlığını öne sürerek birkaç haftadır çekimlere katılmayan Özgü Namal'ın hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

11 haftalık hamile olduğu ve bir erkek bebek beklediği ortaya çıkan Namal'ın doğacak çocuğuna Nefes ismini vermeyi düşündüğü öğrenildi.

EVLENMEK İSTEMİYOR

Ayrıca 11 haftalık hamile olmasına karşın evlilik yapmayı istemediği öğrenilen Namal'ın kariyerinde de radikal kararların eşiğinde olduğu bilgisi edinildi. Ünlü oyuncunun boşluğunu yine bir oyuncu Demet Evgar'la dolduran Acun Ilıcalı'nınsa bu şok gelişme karşısında nasıl bir tutum izleyeceği merak konusu oldu.

(Karşı) 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

Bir dönem herkesi peşinden koşturdu

SONRAKİ HABER

Müslüm Baba'yı bir de ondan dinleyelim!

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - tolga özdemir:06 Kasım 2014, Perşembe 11:34