ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Temmuz 2013 Pazartesi 22:17

"Hakkımı helal etmiyorum"

"Hakkımı helal etmiyorum"

Şahan Gökbakar, 'Recep İvedik' filminin belediye otobüsünde korsan olarak izlenmesine isyan etti...


Recep İvedik filmi Mersin'de şehir içinde çalışan halk otobüslerinde  gösterilen Şahan Gökbakar isyan etti: "Klima çalıştırmayanı ihbar edin diyorlar, telif hırsızlığı yapana bir şey yok. Hakkımı helal etmiyorum!"

1 LİRA 27 KURUŞA SİNEMA KEYFİ

Kültür Bakanlığı'nın, sanatçı örgütlerinin ve bizzat sanatçıların tüm uğraşlarına rağmen bir türlü engelleyemedikleri 'korsan' yayıncılık şimdi halk otobüslerine girdi. Mersin'de 1.75 lira ücretle sefer yapan özel halk otobüslerinde Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik filmi korsan olarak gösteriliyor. Yolcular iki durak arası giderken İvedik'le neşeli bir yolculuk yapıyor.

TELİF HIRSIZLIĞINA SES ÇIKARILMIYOR

Sadece Mersin'de değil Anadolu'da başka illerde de filmlerinin halk otobüslerinde gösterildiğini duyduğunu belirten Şahan Gökbakar, bu duruma çok kızdı.

Otobüslerde, 'kilima çalıştırmayan şoförleri ihbar edin' diye afişler olduğunu belirten Gökbakar, "Klimaya gösterilen hassasiyet telif haklarına gösterilmiyor. Klima çalıştırmayanı ihbar edin diyorlar, telif hırsızlığı yapana bir şey yok. Hakkımı helal etmiyorum" dedi.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER