ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Aralık 2013 Cumartesi 17:31

Güzel oyuncudan erkeklere tüyo

Güzel oyuncudan erkeklere tüyo

Ezgi Mola evlenmek istediği erkek modelini anlattı.


Ezgi Mola hayatı boyunca paraya ve şöhrete önem vermediğini söyledi. Mola, “Evleneceğim insan akıllı olsun, parası pulu olmasa da olur” dedi.

Oyuncu Ezgi Mola son filmi ‘Patron Mutlu Son İstiyor’da zengin ve popüler nişanlısı yerine başarısız bir senaristle evlenen genç kızı canlandırıyor. Mola, aynı tercihi gerçek hayatta da yapabileceğini söyledi. Hayatı boyunca paraya ve şöhrete önem vermediğini belirten Mola, “Ben zeki insanlardan hoşlanırım. Tipe asla önem vermem. Aklını iyi kullanan insan bence herkesten iyidir” dedi.

FİLMLE BİRLİKTE TARZIM DEĞİŞTİ

Film boyunca giydiği Calamity Jane tarzındaki kostümlere çok alıştığını belirten Mola, “Gerçek hayatta da bu tarz giyinmek için adımlar attım. Kendi tarzımı tamamen değiştiriyorum” diye konuştu.

RUH HASTASIYIM

Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Kelebeğin Rüyası’nın Oscar ödülü kazanma şansını yitirmesi konusunda konuşan Tolga Çevik, “Seçim hatası yaptılar. Kelebeğin ömrü bir gün. Kaplumbağa olsaydı 150 yıl yaşıyor. O zaman kesin seçilirdi” diyerek espri yaptı. İşinde ruh hastası denebilecek kadar titiz olduğunu da ifade eden Çevik, “Hayatta en çekindiğim şey kalp kırmaktır. Ancak iş sırasında çok fazla kalp kırmalarım oluyor. Sonra pişman olup özür diliyorum” diye konuştu.  

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER