SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2014 Perşembe 15:37

Gülben'den 'Torpilli hacı'ya sert cevap

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/gulben-ergen-1474177-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/gulben-ergen-1474177-622x360.jpg
Gülbenden Torpilli hacıya sert cevap

Balayında eşi Erhan Çelik ile Hacca giden Gülben Ergen, eleştirilere isyan etti.


Özellikle CHP Milletvekili İhsan Özkes'in sözlerine çok sinirlenen Ergen, Twitter'a 'Sizin yerinize eşimden ve benden özür dileyen Kılıçdaroğlu'ndan edep öğrenin. Beyninize ve kalbinize hakim olmayı öğrenin " yazdı.

Ergen kısa bir süre sonra bu mesajı silerek "Balayı hakkımızı Maldivler'de kullansak bu kadar linç edilmezdik sanırım' diyerek sitem etti.

Balayında Hacca gitme kararı alan çift, Hacda çektirdikleri fotoğrafları sosyal medyadan paylaşmıştı. Fotoğraflar üzerine CHP'li vekil İhsan Özkes böyle tepki göstermişti:

"TORPİLLİ HACI"

"Hacca gitmek için yıllardır sıra bekleyen en az bir milyon insan varken balayı için hacca giden Erhan Çelik ve Gülben Ergen nasıl gittiler?

İslam "İnsanlar bir tarağın dişleri gibi eşittir" diyor ama Hacca gidişlerde de eşitsizlik ve adaletsizlik var.

Gariban haccı torpilli haccı Hacı Gülben! Hacda erkekler adeta kefeni andıran giysiyle Allah huzurunda dünyadan soyutlanıyorlar ve eşitleniyorlar ama bu sadece görünüşte kalıyor.

VIP ve sosyete haccı ile sıradan insanlar haccı o kadar belirgin oldu ki, bir de helal para ile haram para haccı, Allah ıslah etsin."

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Nobel Edebiyat ödülü sahibini buldu

SONRAKİ HABER

Seda Sayan Aylin Nazlıaka'ya öyle bir cevap verdi ki...

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - zar adam:10 Ekim 2014, Cuma 01:54

    hacca gittiysen gittin bizene be kadın hacca gitmeyide şova dönüştürdünüz yazık size evlenmısde hacca gitmiş bizene be senden bunları haber yapanda suç