ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Eylül 2014 Salı 23:23

Gülben ile Erhan'ın mazisi daha eski çıktı

Gülben ile Erhanın mazisi daha eski çıktı

1 yıl önce tanıştıkları söylenen Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in mazisi daha eski çıktı!


Ege'nin gözde köyü Şirince'de dünyaevine giren Gülben Ergen ile Erhan Çelik, sürpriz düğünleriyle olay yarattı. Ünlü şarkıcı, bundan sonra gazeteci eşinin soyadını taşıyacağını söyleyerek de herkesi şaşırttı. Sosyal medyadan birbirleri için romantik mesajlar yayınlayan ünlü çiftin, düğünü kadar balayı rotası da olay oldu. Daha önce de birlikte Umre'ye giden Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in önümüzdeki günlerde Hac ziyareti yapacağı öğrenildi.

İŞTE DÜĞÜNDEN İLK KARELER

BALAYI DEĞİL HAC'CA YOLCULUK

Ünlü çift, Hac dönüşü Ergen'in Mustafa Erdoğan'la evliliğinden olan 3 oğluyla yaşadığı İstinye'deki villasına yerleşecek. Bu arada aynı kanalda çalıştıkları sırada tanışıp bundan 1 yıl önce aşk yaşamaya başladıkları konuşulan ünlü çift hakkında şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıktı.

O DÖNEM İKİSİ DE EVLİYDİ!

Gülben Ergen ile Erhan Çelik arasındaki ilk aşk kıvılcımı, 2011'de yandı. O dönem TRT 1'de kendi ismini taşıyan birsabah programı yapan ünlü sanatçı, 27 Kasım 2011'dekonuk olarak Çelik'i ağırladı. O dönem Mustafa Erdoğan'la evli olan Gülben Ergen, yine kendisi gibi evli olan Erhan Çelik'e canlı yayında iltifat yağdırdı. İkilinin, sonu nikah masasında biten ilişkisi de işte o zamanlar başladı!

SESiNE VURULDU

Güzel sanatçı, canlı yayında konuk ettiği Erhan Çelik'e "Arkadaşım, çok başarılı bir gazeteci" diye hitap ettikten sonra iltifatlarını sıraladı.

Gözünü bir an olsun Çelik'in gözlerinden ayırmayan Ergen, "Şu ses tonuna bak" diyerek de ünlü gazetecinin'sesine vurulduğunu' ima etmişti.

ESKi EŞTEN YORUM YOK

Gülben Ergen'in evliliği üzerine gözler; eski eşi Mustafa Erdoğan'a çevrildi. Erdoğan, 2012'de boşandığı Ergen'e mutluluklar dilemekle yetindi.

Erhan Çelik'in oğlunun da annesi olan ve 1 yıl önce boşandığı eski eşi Avukat İlknur Türker ise sürpriz evlilikle ilgili konuşmadı.

Takvim 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER