ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL35°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Eylül 2014 Pazar 18:10

Gökhan Keser milyonları coşturdu

Gökhan Keser coştu coşturdu

Müziği ve sesiyle son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Gökhan Keser, Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde binlerce kişiyi coşturdu.


Kentin sosyal ve kültürel yaşamını renklendiren Piazza sevilen isimleri bölge halkıyla buluşturmaya devam ediyor. Model olarak başladığı kariyerini, müzik ve oyunculuğa da taşıyarak başarıyla sürdüren Gökhan Keser, muhteşem sahne performansıyla hayranlarının gönlünü fethetti. Gençler, Gökhan Keser’e eşlik etti. Şarkıları, yorumu ve kişiliğiyle son dönemlerin en çok konuşulan genç yıldızlarından Keser, buz pistinde gerçekleştirilen etkinlikte gördüğü yoğun ilgi nedeniyle hayranlarına teşekkür etti. Sevilen sanatçı, peygamberler şehrine ilk kez geldiğini belirterek, bu sayede Balıklıgöl gibi bir değeri de görme fırsatı bulduğu için mutlu olduğunu söyledi.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADILAR

"En kötü günümüz böyle olsun”, “Bazen”, “Seninle bozdum” ve "Hiç vaktim yok" adlı sevilen şarkılarıyla Piazza AVM ziyaretçilerine müzik ziyafeti çeken Gökhan Keser’in şarkılarıyla coşan gençler, ona eşlik ederek unutulmaz bir gün yaşadılar. Sesinin yanı sıra müziğin ritmine uygun oyunuyla da dikkati çeken Keser, hayranlarının gönlünde bir kez daha adeta taht kurdu. Hayranları öylesine mutlu oldu ki birçoğu gözyaşlarına hakim olamadı.

Keser’i alkış yağmuru ile karşılayan hayranları mini konser boyunca da "Gökhan" diye tempo tuttular. Şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Gökhan Keser, buz pisti çevresini dolduran hayranlarının uzattığı elleri geri çevirmedi. Mümkün olduğunca fazla hayranının elini tutmak için buz pistini birkaç kez turlayan Gökhan Keser, verdiği mini konser sonrasında hayranlarına bol bol imza dağıttı. Keser, hayranlarıyla son dönemin sosyal medya modasına uyarak selfie de çektirdi. Gökhan Keser, sevinç gözyaşları döken hayranlarını da teselli etti.

Dünyanın modasını, tatlarını ve eğlencesini Sanlıurfa halkının ayağına getirmekle kalmayıp, sosyal ve kültürel aktiviteleriyle kent yaşamını renklendiren Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki Gökhan Keser fırtınasına saatlerce alkış ve tezahürat yağmuru eşlik etti.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER