ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Karla Karışık Yağmur
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Kasım 2012 Salı 13:51

Fanatiklerine özel rica!

Fanatiklerine özel rica!

Şişli Memorial Hastanesi’nde yatan Müslüm Gürses’in doktorları hayranlarına seslendi.


Şişli Memorial Hastanesi’nde yoğun bakımda yatan Müslüm Gürses’in doktorları sanatçının durumuyla ilgili açıklama yaptı.

"HASTANENİN ÖNÜNE GELİP RAHATSIZLIK VERMESİNLER"

Müslüm Gürses’in hayranlarına seslenen Prof. Dr. Bingür Sönmez “Özellikle Müslüm Gürses’in fanatiklerinden rica ediyorum, hastanenin önüne gelip rahatsızlık vermesinler. Bilsinler ki onun istirahatini bozuyorlar. Ona olan ilgiyi azaltıyorlar. Rica ediyorum hastanin önünde fanatik gösteriler yapmayalım" dedi.

ERDOĞAN’DAN GÜRSES’E "GEÇMİŞ OLSUN" TELEFONU

Kardiyoloji uzmanı olan Dr. Deniz Şener de “Ünlü sanatçının çok ağır bir sigara içicisi olduğunu ve sigarayı bırakmayı hiç denemedi ve bırakmadı. En son ne zaman ki sağlığının çok ciddi durumda olduğunu ana damarında hastalık olup ameliyat olmasının gerektiğini gördü, bunun üzerine sigarayı bıraktı ve içmedi. Bana sigarayı bıraktığını söylediğinde hep şüpheyle baktım kendisine. Eşine ve menajerine gerçekten içmiyor mu diye sorduğumda evet içmiyor dediler. Günde üç dört paket sigaradan birden tamamen keserek bıraktı. Ve bir buçuk ay boyunca tek bir sigara içmedi. Zaten bu ameliyatı yapmaya bizi cesaretlendiren bu bir buçuk ay boyunca sigara içmemekteki başarısı oldu" ifadesini kullandı.
 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER