ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2014 Perşembe 12:19

Evlilik sözleşmesiyle gönülleri kazandı

Evlilik sözleşmesiyle gönülleri kazandı

İlk evliliğinde tazminat krizi yaşayan Sami Kiresepi'nin babası, oğlunun Burcu Esmersoy ile evlenmesine sıcak bakmadı.


Evlilik tarihlerini birkaç defa değiştirerek gündeme gelen Burcu Esmersoy ile Sami Kiresepi'nin ilişkisinden kriz çıktı. Dedikodulara göre; başından daha önce de bir evlilik geçen ve ABD'li eşinin yüklü tazminat talepleriyle karşı karşıya kalan Kiresepi'nin babası, oğlunun güzel sunucuyla evlenmesine sıcak bakmadı.

UZUN SÜRE GÖRÜŞMEDİ

İddiaya göre; Santa Farma İlaç Fabrikaları'nın sahibi olan baba Kiresepi, uzun süre Burcu Esmersoy'la bir araya gelmedi.

Ünlü sunucuya sırılsıklam aşık olan Sami Kiresepi ise durumu güzel nişanlısına anlattı. Bunun üzerine Burcu Esmersoy, hem müstakbel kayınpederinin gönlünü kazanmak hem de nişanlısının arada kalmasını önlemek için "Evlilik sözleşmesi yapalım" teklifi sundu. Bu teklife sıcak bakan baba Kiresepi'nin çevresine; "Bir kez başımıza tazminat sorunu geldi; bir daha aynı sıkıntıları yaşamak istemiyorum" dediği öğrenildi.

ABD'Lİ GÜZELDEN AĞIZLARI YANDI!

Sabah'ın haberine göre, Kiresepi'nin ilk eşi Alexis Nina, 20 bin lira nafaka ile 12 milyon lira tazminat talep ederek tüm aileyi zor durumda bıraktı. Milyarlık ilaç şirketinin mal varlığına da tedbir konulmasını isteyen ABD'li Nina'nın talepleri reddedildi ve eski eşi ayda 5 bin lira nafaka bağladı. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER