SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ekim 2014 Çarşamba 14:35

Esra Erol oğlu ile ilgili şok itirafta bulundu

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/esra-erol-1419948-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/esra-erol-1419948-622x360.jpg
Esra Erol itiraf etti

Esra Erol CİNE5 ekranlarında yayınlanan İpek Tuzcuoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı Yüzşleşme adlı programa katıldı.


Ekranların sevilen yüzü ünlü sunucu Esra Erol İpek Tuzcuoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı Yüzleşme adlı programın canlı yayın konuğu oldu. Esra Erol canlı yayında iş yaşamından özel yaşamına kadar çok samimi ve çok sıcak itiraflarda bulundu. Esra Erol’un oğlu İdris Ali ile ilgili şok itirafı gündeme bomba gibi düştü. Programda oğlu İdris Ali'yle ilgili duygularını paylaşan Erol, şunları söyledi: “Oğlumun odasında oyun masası var, her akşam anne-oğul masanın altına girip, altını karalıyoruz. Ben çocuğumu özgür bırakıyorum ama kurallarıyla... Markete gittiğimizde asla ikinci bir çikolata alamaz”

Erol, Tuzcuoğlu'nun “Ölüm, kaza, kader konusunda neler düşünüyorsun?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Hepimiz ölümden korkuyoruz. Aslında sevdiklerimizden ayrılmaktan korkuyoruz. Eşime 'Bana bir şey olursa oğluma annem baksın, sen de onlara gözün gibi bak' derim arada.”
 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

Eski halinden eser yok!

SONRAKİ HABER

Roman Abramoviç'in çifte keyfi

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.