ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Mart 2014 Pazar 15:24

Eski yardımcısı yakın markAJDA

Eski yardımcısı yakın markAJDA

Süperstar kovdu, Bülent Ersoy anında iş teklifi yaptı...


Ajda Pekkan ile Bülent Ersoy arasındaki ucube polemiği sonrası yeni kriz kapıda... Diva, Pekkan'ın geçen hafta işine son verdiği yardımcısına 'Ne zaman istersen gel' dedi.

Bülent Ersoy’dan Ajda Pekkan’a büyük çalım… Diva, aralarının soğuk olduğu Pekkan’ın geçen hafta yardımcısını kovmasını fırsat bilip harekete geçti. Yıllardır Süperstar'ın işlerini koordine eden Etel Sason’a, "Benim yanımda çalışabilirsin" teklifinde bulundu. Çıkan haberlerin ardından telefonla Sason’a ulaşan Ersoy’un, "Elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Üzüntünü ve hayal kırıklığını anlayabiliyorum. Benim yanımda her zaman senin gibi insanlara yer var. Ne zaman istersen buyur gel" dediği öğrenildi.

AÇIK KAPI BIRAKTI

Ersoy'dan gelen sürpriz teklif karşısısında şaşıran Sason ise şöyle yanıt verdi: Yıllardır çalışıyorum yoruldum. Biraz istirahat etmek istiyorum...

'BANA ONU SORMAYIN'

Ajda Pekkan, kardeşi Semiramis Pekkan ve Oya Germen’le önceki akşam Kıyı Balık’ta bir araya geldi. Mekan çıkışında eski asistanıyla ilgili sorulara maruz kalan Pekkan, "Aman onu hiç sormayın" diyerek hızlı adımlarla aracına yöneldi.  

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER