ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2014 Çarşamba 16:55

Emre Belözoğlu çıldırdı

Emre Belözoğlu çıldırdı

Fenerbahçe'nin orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu ve ailesinin yanında küfür eden grup Emre'yi çıldırttı.


Tribündeki holiganlar, Alaçatı sokaklarına indi. Emre Belözoğlu'na ailesinin yanında küfreden bir gruba; Fenerbahçeli futbolcunun tepkisi sertti. Belözoğlu ve fanatik grubunun kavgasını; araya giren vatandaşlar önledi

Futbolun en büyük sorunlarından biri olan holiganlar; bu kez kendisini tribünlerde değil Türkiye'nin gözde tatil bölgesi Çeşme'de gösterdi. Şampiyonluğunu ilan eden Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Emre Belözoğlu, önceki akşam kabus dolu anlar yaşadı.

FANATİK TACİZ

Dostlarıyla yemek yiyen Belözoğlu, yemeğin ardından ailesiyle ile Alaçatı sokaklarında yürüyüş yaptı. Fenerli yıldız; otoparktaki aracına ilerlediği sırada kalabalık arasındaki fanatik bir grubun sözlü saldırısına uğradı. Milli futbolcu, eşi Tuğba Belözoğlu ile yürürken bir gurup gencin daha da ileri gidip küfretmesiyle çılgına döndü.

ARAYA GÜVENLİK GİRDİ

Ailesinin yanında kendisine edilen küfrü hazmedemeyen Emre Belözoğlu; saldırgan kişilerle tartışma yaşadı. Olay; her iki tarafın da vatandaşlarca sakinleştirilmesiyle büyümeden kapandı. Belözoğlu; şunları söyledi: "İnsanlar takım fanatizmi ile hareket edebilir ancak herkes birbirine saygılı olmalı. İnsanın ailesi kutsaldır. Böyle bir saldırıyı kimse hak etmiyor. Ben o kişileri uyardım; yanlışlarını bildirdim. Benim yerimde kim olsa aynısını yapardı, kimse kimsenin ailesine böyle tacizde bulunamaz."

AİLEMİZ KUTSALDIR

Maçlarda karşı takımın taraftarlarının küfürlü tezahuratlarına maruz kalan Fenerli yıldız, eşinin yanında kendisine yapılan sözlü tacizi affetmedi. "İnsanın ailesi kutsaldır" diyen Emre Belözoğlu, herkesin de böyle bir durumda kendisiyle aynı tepkiyi vereceğini söyledi. Belözoğlu, yaşları kendisinden küçük olan fanatik grubu ise sözlü olarak uyardığını belirtti.(Takvim)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER