ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ağustos 2014 Pazar 15:22

Emre Atuğ, fındık festivalinde coşturdu

Emre Atuğ, fındık festivalinde coşturdu

KOCAELİ'nin Gölcük İlçesi'nde geleneksel '30'uncu Değirmendere Fındık ve Kültür Festivali'nde sahneye çıkan Emre Altuğ söylediği şarkılarla geceye katılanları doyasıya eğlendirdi.


KOCAELİ'nin Gölcük İlçesi'nde geleneksel '30'uncu Değirmendere Fındık ve Kültür Festivali'nde sahneye çıkan Emre Altuğ söylediği şarkılarla geceye katılanları doyasıya eğlendirdi.


Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen Değirmendere Fındık ve Kültür Sanat Festivali'nde Emre Altuğ konser verdi. Fındık Festivali'ne Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile çok sayıda Emre Altuğ hayranı konseri izledi. Konser öncesi fındık üreticileri arasında yapılan en güzel fındık üreticileri açıklandı. Yarışmada birinci ilan edilen Şevket Çar, ikinci Dilanur Çar ve üçüncü Aydın Şahin çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Konser sonunda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş sanatçı Emre Altuğ'a Değirmendere fındığını hediye etti. Geleneksel hale gelen fındık festivalinin her yıl daha da renklendiğini söyleyen Başkan Ellibeş konuşmasını söyle sürdürdü:
"Gölcük Belediyesi olarak bu yıl 30'uncu kez Değirmendere Fındık ve Kültür Sanat Festivali kapsamında tertip ettiğimiz etkinlikler büyük ilgi göstermenizden dolayı teşekkür ediyorum, Emre Altuğ gecemize katılarak renk kattı."

 

 

  

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER