ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Mayıs 2014 Perşembe 17:09

Emrah baba oluyor

Emrah baba oluyor

Sibel Kirer’le hayatını birleştiren Emrah, iknci kez baba oluyor. Bu duruma oğlu bakın ne dedi?


Sevgilisi Sibel Kirer'le geçen yılın son aylarında sessiz sedasız nikah masasına oturan ünlü sanatçı Emrah, ikinci kez baba olmak için gün sayıyor. 

Babalık için hazırlıklara başlayan Emrah, doğacak çocuğunu bakıcılara emanet etmek istemedi. İlk iş olarak hemen annesi Ayten Hanım'ın yanlarına taşınmasını istedi. Ünlü sanatçının, annesine "Evde tek başına yaşıyorsun, benim evime taşın, gel torununa da bak" dediği iddia edildi.

Şarkıcı Emrah, 23 yıl önce Bursa konserinde tanıştığı hayranı Ebru Çolak ile birlikte olmuştu. Ünlü şarkıcının bu ilişkiden dünyaya gelen Tayfun adında bir oğlu var.

Haber7'nin haberine göre; Emrah'ın oğlunun annesi Ebru Çolak ve oğlu Tayfun bugün yer alan 'bebek haberi'ni yorumladı.

Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan'ın açıklamaları şöyle;

"BENİM YAŞADIKLARIMI YAŞAMASINI İSTEMİYORUM"

"Kardeş haberine duyunca şok oldum. Mutlu oldum, sonuçta aynı kanı taşıyacağız. Babam ile uzun zamandır konuşmuyoruz, telefonla bile konuşmadık. O çocuğun benim yaşadıklarımı yaşamasını istemiyorum.Tek dileğim o. Kardeşimdir, canımdır ama benim yaşadıklarımı yaşamasından korkuyorum.

İçimde hiçbir şey kalmadı babama dair. Bir daha gururumu incitmek istemiyorum. Hiçbir şey gelmiyor içimden. Sibel Kirer ile babamın evli olduklarını biliyorum. Kendileri bana evlendiklerini söylüyorlardı. Ama bu durumdan hiç kimsenin haberi olmayacaktı...İstesem babama ulaşırım ama kendisini arayacağımı sanmıyorum."

Emrah'ın çocuğunun annesi Ebru Çolak'ın açıklamaları şöyle;

"BENİM ÇOCUĞUMA ÇOK ÇEKTİRDİLER"

"Rabbim kimseyi evlatlarıyla sınamasın. Umarım Tayfun gibi düzgün bir çocukları olur...Tayfun bir süredir güzellik merkezinde çalışıyor. Sibel'in de Emrah'ın Tayfun'a yaptıklarını bilip bir şey söylememesi çok garip. Benim çocuğuma çok çektirdiler. Emrah doğacak çocuğuna baktığında Tayfun'a yaptıkları hiç mi aklına gelmeyecek? Sibel çok iyi anlayacak anneliğin ne demek olduğunu!" 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER