ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Haziran 2014 Cuma 16:26

Ece Erken'in sessiz sedasız düğünü!

Ece Erkenin sessiz sedasız düğünü!

Ece Erken sevgilisi Serkan Uçar ile geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturdu. Kendisinden 10 yaş küçük olan Serkan Uçar'ın babası Nurettin Uçar'dan sert açıklama geldi. Uçar, "Ece gelinimiz olamaz" dedi.


Taze gelin Ece Erken'e kayınpeder reddi. Ece Erken kendisinden 11 yaş küçük galerici sevgilisi Serkan Uçar'la evlendi.

Dün İzmir'de Konak İlçe Nüfüs Müdürlüğü'nde gerçekleşen nikahta çiftin şahitliklerini işletmeci Savaş Aksu, Alişan ve Kasımpaşa Spor'un kalecisi İlker Avcıbay yaptı. Erken daha önce Tuncer Öztarhan'la 2 yıl evli kalmış ve boşanmıştı.

''GELİN OLARAK KABUL ETMİYORUZ''

Ece Erken'in nikah sonrası sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ise Uçar ailesini karıştırdı. Baba Nurettin Uçar 'Kimse istemiyor, sonu kötü bitecek. Bize hiç uyar mı? Hiç kimse o düğüne gitmeyecek. Gelin olarak kabul etmiyoruz' dedi.

AİLE İKİYE BÖLÜNDÜ

Serkan Uçar'ın ağabeyi Servet Uçar ise babasının aksine 'Haberimiz vardı. Kendi aralarında bir tören istediler. Geldiklerinde ailemizle birlikte düğün yapacağız' dedi.

Baba Nurettin Uçar'ın evlilik haberini duyar duymaz Serkan Uçar'ın şirket hesaplarına erişimini engellemek ve kredi kartlarını iptal etmek üzere talimat verdiği iddia edildi.

BU EVLİLİĞİ KİMSE İSTEMİYOR

Ece Erken'in geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız evlendiği galerici Serkan Uçar, ailesinin sert tepkisiyle karşılaşmıştı. Erken'den 11 yaş küçük olan Uçar'ın babası Nurettin Uçar, İzmir Konak'taki nikahın ardından "Bu evliliği kimse istemiyor. O kişiyi gelin kabul etmiyoruz" demişti.

ÖFKELİ BABANIN KIZGINLIĞI GEÇTİ

Baba Uçar'ın oğlunu aile şirketlerindeki işinden kovduğu ve kredi kartlarını kapattırdığı da iddia edilmişti. Günaydın'ın ulaştığı baba Nurettin Uçar, oğluna duyduğu kızgınlığın geçtiğini söyledi:

"Oğlum kötü bir şey yapmadı. Ece bizim gelinimiz. Baba olarak bana mutluluk dilemek düşer. Oğlum bize böyle bir sürpriz yapınca ben de sert bir tepki verdim ama bizim Ece ile bir problemimiz yok."

Buzların erimesinin ardından Uçar ve Erken'in annelerinin kahvaltıda bir araya geldiği öğrenildi. Nikah sonrası Çeşme'de bir kutlama yapmaya hazırlanan çiftin, baba Uçar'ın isteğiyle İstanbul'da da düğün yapacağı öğrenildi. (Yeni Şafak -  Sabah)
 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER