ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Şubat 2014 Perşembe 14:53

Ebru Şallı şansını kaybetti

Ebru Şallı şansını kaybetti

Burberry'nin davetlisi olarak 2012'de Londra'ya giden Ebru Şallı, bu seneki defileyi izleme şansını Sinan Akçıl yüzünden kaybetti.


Harun Tan'dan boşandıktan Sinan Akçıl'la yeni bir ilişkiye yelken açan Ebru Şallı, bu ilişkisinin bedelini ödemeye devam ediyor. Akçıl'la beraberliği ortaya çıktığı günden beri eleştiri oklarının hedefi olan güzel sunucu, bu kez dünyaca ünlü markanın kendisine sunduğu bir tekliften oldu! Moda devi Burberry, Londra'da düzenlenen Prorsum defilesine 2012'de davet ettiği Ebru Şallı'yı bu seneki şovu izlemesi için tekrar çağırmak istedi.

DEĞER KAYBETTİ!

Sabah gazetesinin haberine göre; İki sene önce Londra'daki defileyi en ön sıradan seyreden Şallı sayesinde Türkiye'de başarılı bir reklam yaptıklarını düşünen Burberry yetkilileri, Ebru Şallı'nın "marka değeri" üzerine bir araştırma yaptırdı. Yetkililer, ünlü modelin şimdilerde özel hayatıyla çok sık gündeme geldiğini ve Sinan Akçıl beraberliği yüzünden hayran sayısında azalma olduğunu belirledi. Bunun üzerine Şallı'yı Londra'ya davet etmekten vazgeçen marka yetkilileri, yerine hem iş hem de aşk hayatındaki başarısıyla dikkat çeken Beren Saat'le anlaştı. Güzel oyuncu, 17 Şubat'taki Burberry Prorsum defilesini ünlü yıldızlarla birlikte en ön sıradan izleyecek.

BU YILKİ TEMSİLCİMİZ

Geçtiğimiz sene Burberry Prorsum defilesine Türkiye'den davet edilen isim Nil Karaibrahimgil olurken, bu yılın şanslı ismi güzel oyuncu Beren Saat seçildi.

EBRU'YA ZARAR SİNAN'A FAYDA!

Aşkını reklama dönüştürmeyi başaran Sinan Akçıl, sürpriz ilişkisinin ardından yaptığı bestelere de zam yaptı. Ünlü müzisyen, Şallı için yaptığı "Hafıza" şarkısını Funda Arar'a verdi. Şallı'dan önce bir şarkıyı 20 bin liraya satan Akçıl, 'Hafıza'yı 'özel aşk şarkısı' olduğu için 30 bin liraya verdi. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER