ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Aralık 2012 Perşembe 16:32

Dizi tatile çıktı!

Dizi tatile çıktı!

Son bölümde başrol oyuncusu oynamadı, kafalarda soru işaretleri kalmıştı! Meğer dizi tatile çıkmış...


Ömer ÇAMOĞLU - YAZETE.COM

Ne zamandır diyeceğim diyeceğim, diyemiyorum... İşler Güçler dizisini Star TV izletmemek için elinden geleni ardına koymuyor.

Önce perşembeye koydu, sonra çarşambaya koydu, Muhteşem'in arkasından verdi, gün değiştirdi, saat değiştirdi. En sonunda salıda karar kıldı.  Artık şunu sorar oldu okurlarımız: "İşler Güçler bu hafta hangi gün yayınlanacak?"

Korkuyorum, yakında NTV'den yayınlayacaklar diziyi. Nasıl olsa iki kanalın da patronu Ferit Şahenk. Ha kel Hasan, ha Hasan kel.. Ne farkeder ki.

İşler Güçler, komedi diziciliğinde çığır açmadı, kanal yardı resmen. Ama gel de bunu kanala anlat işte...

DİZİ TATİLE ÇIKTI

Dün akşamki bölümde Murat Cemcir neden yoktu falan derken bugün Selçuk Aydemir'den şok bir tweet geldi. Diyor ki; "Kendi kalesine gol atmaktan tarifsiz bir zevk alan dizi "İşler Güçler" bir kaç hafta tatilde. Dinleniyoruz. Ocak ortası devam edeceğiz..."

Demek ki var bir sıkıntı. Nerde görülmüş sezon ortasında bir dizinin tatile girdiği.

KOZALAK BAYRAMI

Motivasyonum bozuldu sayın okur... Boşverin İşler Güçler'i de... Şu an misafiri olduğum evde tam karşımda ne var bir bilseniz... Böyle, en tepesinde beyaz kozalaklar (hesapta kar yağmış üstüne), ortalarına doğru kırmızı-beyaz kozalaklar, eteklerine doğru da kıpkırmızı kozalaklar... Yıp yıp yanıp sönen ışıldaklar...

Doğru bildiniz bu bir yılbaşı çamı. Ev sahibi benim akraba. Bizim sülalenin dedesi hacı ama özenmiş işte yenge, ne yapalım. Bir de hava olsun diye benim odaya konumlandırmışlar yılbaşı ağacını.

Ne yapsak şimdi? Dinden çıkarsak, imanın 6 şartında çam meselesi geçmiyor. "Kafir" falan desek çamın bulunduğu köşenin karşısındaki kitaplık köşesinin tam baş köşesinde Kur'an-ı Kerim var...

Kutlu Doğum Haftası'nda bir deste gül girmeyen eve, yılbaşına 1 hafta kala çam diken, kozalak ışıldatan akrabamda mı suç? Bence benim hacı dedemde kabahat.

Uykum geldi sayın okur. Murat Menteş'in de dediği gibi "kışı uykusuz geçirmiş bir ayı kadar uykusuzum."

Konuyu bir batı atasözüyle özetleyip kafa açmaktan vazgeçeyim.

Ünlü düşünür, bilge insan Tom Amca der ki;

"Geçmeyin Namık Kemal köprüsünden, ürkütürsünüz vak vakları...

Ocağınıza çam diktik, toplayın kozalakları..." 

https://twitter.com/omeryazete

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER