SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Kasım 2014 Perşembe 17:14

Deniz Seki’nin cezaevindeki ilk isteği

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/deniz-sekinin-cezaevindeki-ilk-istegi-1489433-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/deniz-sekinin-cezaevindeki-ilk-istegi-1489433-622x360.jpg
Deniz Sekinin cezaevindeki ilk isteği

Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevine konulan Deniz Seki, cezaevinde de müzikten kopamadı. Ü


Yaklaşık 6 ay süren kaçışının ardından yakalanan ve cezaevine konulan ünlü şarkıcı Deniz Seki, cezaevinde müzik kursu açılması için yönetime dilekçe verdi.

Ünlü sanatçı, cezaevinde müzik kursu açılması için yönetime dilekçe verdi. Seki’nin kursa kendisinin katılmayı düşündüğü öğrenildi.

Öte yandan, Sezen Aksu, Deniz Seki’ye bir moral mektubu yazdı. Seki’ye mektubu basın danışmanı Özgür Aras iletti. “Söylemezsem Olmaz” programına konuşan Aras, “Deniz, Sezen Hanım’ın mektubunu okuduğunda çok ağlamış. Mektup için ‘Bu buzhaneyi sımsıcak yaptı, bana yastık oldu, yorgan oldu, bu mektupla ısınıyorum’ dedi” ifadelerini kullandı.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

İşte sıfır makyaj Bade İşçil

SONRAKİ HABER

Deniz Seki o mektuba ağlamış

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.