ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ocak 2014 Çarşamba 23:26

Demet Şener alyansını neden takmıyor?

Demet Şener alyansını neden takmıyor?

Mekan çıkışı gazetecilerle sohbet eden Çağla Şıkel ve Demet Şener, gazetecilerin sorularını cevapladılar.


Podyumdan eski iki arkadaş Çağla Şıkel ve Demet Şener önce Bebek'te kuaföre giderek fön çektirdiler, daha sonra da bir kafeye giderek baş başa sohbet ettiler.

Çağla Şikel, ‘Demet ile iyi arkadaşız ama çok sık görüşme imkanımız olmuyor. Bugün buluşup önce kahve içtik, kahve içerken de biraz kaynattık’ dedi.

Demet, doğum günüme gelemediği için doğum günü hediyemi bugün almış ver taktim etti’ dedi. Demet hanım ne hediye almış sorusuna Çağla, 'Demet, bana doğum günü hediyesi olarak boynuma astığım bu şalı almış, çok beğendim, aynısından kendisine de almış' dedi.

ALYANSI PARMAĞINDA YOK

Bir süredir eşi İbrahim Kutluay ile aralarının açık olduğu ve ayrılacakları konuşulan Demet Şener Kutluay’ın parmağında alyansının olmaması da gözlerden kaçmadı.

Mekan çıkışı arabalarına doğru sahilden yürüyen Çağla Şikel ile Demet Şener, Bebek sahilde yürüdükleri sırada yanlarından geçen bir kadının Çağla Şıkel’in arkasından ‘Yaa Çağla’nın bacakları da çok kötüymüş demesi ile birlikte Çağla’nın yüzü asıldı.

Çağla Şıkel, gazeteciler yanında olduğu için kendisine bacakları çok kötüymüş diyen kadına hiç cevap vermeden arabasının yolunu tuttu.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER