ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Kasım 2012 Çarşamba 04:33

Demet Akalın'dan ilginç itiraf!

Demet Akalından ilginç itiraf!

Pop müziğinin başarılı ismi Demet Akalın'ın akıl hocası kim? İzzet Çapa'ya açıkladı...


SKYTurk 360’da yayınlanan İzzet Paşa programına konuk olan Demet Akalın samimi açıklamalar yaptı.. Demet Akalın Alişan ile neden küstü sorusuna “ben onu hayatımdan gercekten çıkarttım, ona karsı gereğinden fazla dostluk yaptım. Artık umrumda değil, programını da kesinlikle izlemiyorum... Bizim evimizde olan biri ile ilgili o evin bir reisi var Alişan birşey söyleyemez, Okan’ı eşimi karıştırmayacaktı!”.

Okan Kurt, Demet Akalın’ı anlatırken ”evde mukemmel bir kadın iş yerim benim eve 64 km sürekli her eve gidişimde bir heyecan ile gidiyorum... Eşim kapıyı açacak diye” şeklinde ifade etti. İzzet Çapa’nın pratik zekan nerden geliyor Demet? Sorusuna “Akıl hocam Hülya Avşar olunca... Onun yanında cok piştim..”

İzzet Çapa’nın Popstar yarışması neden hala başlayamadığı sorusuna ’’Popstar’dan parayı aldık. Eylül’de başlayacaktık. Sağolsun Acun geldi ortalık karıştı, Acun’u severim ama haftanın üç gününü kapattı. Onların programı bittikten sonra başlayacak. Bülent Hanım kızıyor mu derseniz yorum yok.’’

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER