ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Eylül 2013 Cuma 23:43

"Çok yaşlandı artık..."

"Çok yaşlandı artık..."

Küçük Çiftlik Park'taki gazino gecesinde sahne alan Bülent Ersoy, davalık olduğu Ajda Pekkan'a yüklendi.


Bir dönem eğlence hayatına damga vuran gazinolar Küçük Çiftlik Park’la eski günlerine geri döndü.

Zeki Müren’in sanat hayatına adım attığı, Hamiyet Yüceses, Behiye Aksoy gibi efsane isimlerin alaturka söylediği İstanbul’un şaşalı gazino eğlenceleri Küçük Çiftlik Park Gazino Geceleri önceki akşam Bülent Ersoy ve Oya Aydoğan ile açılış yaptı.

sozcu.com.tr'de yer alan habere göre; Sahneye ilk olarak mavi şık bir elbiseyle çıkan Oya Aydoğan, gelen davetlilere nostaljiyi tekrar yaşattı. Uzun süre sahnede kalarak davetlilere unutulmaz anlar yaşatan Aydoğan, davetlilerle şarkıları hep bir ağızdan söyledi.

Daha sonra Diva Bülent Ersoy, sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Makyajı ve elbisesi ile tam not alan diva Bülent Ersoy,12 Eylül’de sahne alması hakkında yorum yaparken "Bana 12 Eylül’de bir yasak gelmişti beni koltuklara gömmüşlerdi.

Yine 12 Eylül’de sahnedeyim ama beni koltuklara gömenler yataklara gömülü şu anda" şeklinde yorum yaptı. Ersoy, yakın zamanda bir televizyon programına başlayacağını dile getirirken geçtiğimiz günlerde ise süper Star Ajda Pekkan'ın kendisine dava açtığı yönündeki haberlere değinen Ersoy, "O mahkeme davası değildi suç duyurusuydu Hanımefendinin oralara kadar gitmesine gerek yoktu çünkü bildiğim kadarıyla bacakları rahatsızmış yazık oldu.

Oraya kadar gitmeseydi keşke koridorlar da epey bi uzunmuş avukatlarına talimat verip 'ben kendilerinden rahatsızım konuşmalarından rahatsızım' diyebilirdi ama o kendisi gidip şov yapmış hiç gerek yoktu.

Yine de benim için bir mahsur yok. Şahsen ben üzüldüm. Biliyorsunuz sahnede de eskisi gibi dans edemiyor artık şeker kamışı gibi yapıyor. Ajda Hanım yaşlandı artık çok yaşlandı mayoyu giymiş ama dans falan yok.

Oturduğu yerden seker kamışı gibi böyle sallanıyor bu sözlerimin de bence mahsuru yok" şeklinde konuştuktan sonra sahneye çıkan Bülent Ersoy, sahneye koyulan bir koltukta şarkılarını seslendirdi.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER