SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Aralık 2014 Cuma 12:18

depp“çıplak düşeş” tablosuna servet ödedi.

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/johnny-depp-1492681-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/johnny-depp-1492681-622x360.jpg
Çıplak düşese rekor harcama

Karayip Korsanından Çıplak Düşese Rekor HarcamaJohnny Depp akıl almaz bir davranışla gündeme geldi.


Karayip Korsanından Çıplak Düşese Rekor Harcama

Johnny Depp akıl almaz bir davranışla gündeme geldi. Graffiti sanatçısı olan Pegasus'un çalışmalarından birisi olan “çıplak düşes” tablosunu satın almak istedi. 25 bin sterlin yani 90 bin Türk lirası kabul edildi.

Karayip Korsanından Çıplak Düşese Rekor HarcamaJohnny Depp akıl almaz bir davranışla gündeme geldi. Graffiti sanatçısı olan Pegasus'un çalışmalarından birisi olan “çıplak düşes” tablosunu satın almak istedi.

 25 bin sterlin yani 90 bin Türk lirası kabul edildi.

Johnny Depp akıl almaz bir davranışla gündeme geldi. Graffiti sanatçısı olan Pegasus'un çalışmalarından birisi olan “çıplak düşes” tablosunu satın almak istedi. Johnny Depp “çıplak düşes” için fiyat belirlediği 25 bin sterlin uygun görülmeyince ilk teklifi hüsranla sonuçlandı. fakat almakta kararlı bir şekilde illede alacağım diyen Johnny Depp bu eser için tam tamına 90 bin sterlin ödeyerek bu eserin sahibi oldu. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

İkili için yapılan bütün planlar geri tepti

SONRAKİ HABER

Daha 2. sezon başlamadan 3. sezonun favorisi belli oldu

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - cok sacma:13 Aralık 2014, Cumartesi 00:44

    bunun neresi rekor harcama? bu adamlar bakkaldan cerez alsa bile daha fazla oderler