ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Haziran 2014 Salı 08:27

Ceren Moray: 39 kiloya düştüm

Ceren Moray: 39 kiloya düştüm

Genç oyuncu Ceren Moray, dizi setlerindeki sağlıksız çalışma koşulları yüzünden 39 kiloya kadar düştüğünü söyledi. Moray, "42 saat hiç uyumadan çalıştığımız günler oluyor" dedi.


Genç oyuncu Ceren Moray, sağlıksız çalışma koşulları yüzünden 39 kiloya düştüğünü belirtti.

Moray, ''42 saat boyunca hiç uyumadan çalıştığımız zamanlar oldu. Yoğun çalışma temposu sebebiyle de düzenli yemek yiyemiyordum'' dedi. 

EVE GEÇ GİDİNCE BİR ŞEY YEMEDİM

Yoğun çalışmasından ötürü birçok öğünü atlamak zorunda kaldığını anlatan Moray, ''Eve geç saatlerde gidince de yatmadan önce midem yanmasın diye bir şeyler yemedim. İşte o dönem 39 kiloya kadar düştüm. Alışveriş yaparken üstüme bir şey olmuyor diye kıyafet kabininde ağlıyordum'' diye konuştu. 

Genç oyuncu dizi saatlerinin kısalmasıyla her şeyin yoluna gireceğini de sözlerine ekledi.

HERKESİN AKSİNE DOKTORA KİLO ALMAK İÇİN...

Herkesin aksine kilo vermek yerine kilo almak için doktora gittiğini dile getiren Ceren Moray, “Kilo almak için farklı bir beslenme programı uyguladım. Gece yatarken hamur işi veya kızartma yiyip uyuyordum. Bu sayede kilo aldım” şeklinde konuştu. 

OYUNCULUK YAPMAZSA NE YAPACAK?

Oyunculuk dışında bir B planı da olduğunu belirten Moray, “Daha önce de standartlara köle olmamak adına garsonluk yaptım.Yine yaparım. İstemediğiniz işlerde, istemediğiniz koşullarda çalışıp ‘Buna mecburum’ demek insana zulüm gibi geliyor. Özgür hissetmek için cepte hep bir B planın olması gerekiyor” dedi. ( Bugün ) 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER