ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2014 Salı 10:03

Cem’le Şahan çok farklı

Cemle Şahan çok farklı

Tiyatronun usta ismi Haldun Dormen, dün telefonla bağlandığı “Söylemezsem Olmaz” programında dikkat çekici açıklamalar yaptı.


Ünlü komedyenler Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar hakkında konuşan sanatçı, “Cem Yılmaz’ı Şahan’la aynı kategoriye koymayacağım, çünkü Cem Yılmaz büyük bir sanatçı. (Recep İvedik hakkında) Komedi filmlerinin bu hale getirilmesi çok yanlış.

Cem Yılmaz’ın ise benim için ayrı bir yeri var” dedi. Dormen, Gökbakar’ın “Recep İvedik” serisini de eleştirdi: “Serinin yalnızca bir filmini izledim. Recep İvedik beni ilgilendirmiyor. Kemal Sunal filmlerinde durduk yere küfür edildiğini gördünüz mü? Küfrün durduk yere kullanılması beni üzüyor.”

Kıvanç’a övgü

Haldun Dormen, dün ayrıca İzmir’deki Sahne Tozu Tiyatrosu’nun kursiyerleri ile buluştu.

Hürriyet'in haberine göre, Kendi adının verildiği tiyatro sahnesinde oyuncu adaylarıyla bir araya gelen Dormen, söyleşi sırasında Kıvanç Tatlıtuğ’a övgüler yağdırdı:

“Biliyorsunuz, çoğu oyuncu gibi Kıvanç Tatlıtuğ da yakışıklılığı nedeniyle dizilere adım atanlardan. Tiyatro ya da oyunculuk eğitimi olmamasına karşın, ‘Ben oldum’ diye bir ifadeye sarılmadı.

Yakışıklılığının ardına saklanmadı. Oynadığı her dizinin her bölümü adeta okul niteliği taşıdı. Oyunculuk alanında kariyerine kariyer ekledi. ‘Kurt Seyit ve Şura’ da bu konudaki kalitesinin mührüdür.”

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER