ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Rüzgarlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Haziran 2014 Pazartesi 11:07

Cem Yılmaz'a 'amatör oyuncu' şoku!

Cem Yılmaza amatör oyuncu şoku!

Cem Yılmaz, Pek Yakında filminde amatör konuk oyunculara rol vereceğini duyurdu. Ancak katılımcı sayısı reklam çalışmalarına rağmen 18'de kaldı.


Bugüne kadar imza attığı filmlerle gişede milyonları salonlara toplayan Cem Yılmaz, son filmi 'Pek Yakında'nın çekimlerine devam ediyor.

Ozan Güven, Zafer Algöz gibi isimlerin rol aldığı filmde Yılmaz, yaptığı reklam anlaşması gereği amatör 2 oyuncuya da yer verecek. Bu kapsamda gönüllülerin firmanın internet sitesine videolarını yüklemeleri istendi.

TANITIMLA SAYI ANCAK 14 ARTTI

Siteye video gönderenler arasından 2 kişi Yılmaz'ın 'Pek Yakında' kadrosuna katılacak. Ancak yaklaşık bir haftadır açık olan siteye ilk 3 gün sadece 4 kişi video ekledi. Sayının, yapılan reklam çalışmalarıyla ancak 18'de kalması büyük şaşkınlık yaşattı.

EN ÇOK OY KİM TOPLADI

Sosyal medyayı kendine has bir şekilde kullanan Cem Yılmaz, 6.5 milyon kişilik takipçi listesinden beklediği geri dönüşü alamadı.1 haftalık videolar içerisinden Serkan Karakurt adlı katılımcı 908 kişi tarafından oylanarak en popüler kişi haline geldi. (AKŞAM) 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER