ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ekim 2012 Çarşamba 11:16

Canlı yayında bu ne hal!

Canlı yayında bu ne hal!

Derya Baykal'ın programına katılan sunucu Uğur Aslan, canlı yayında mermer bloğunu kırdı, keskin çivilerin üstüne yattı.Derya Baykal'ın 'Derya'nın Dünyası' isimli programına konuk olan Uğur Aslan, canlı yayınında önce mermer bloğunu kırdı sonra da keskin çivilerin üstüne yattı. Kanal 7'de yıldızı parlayan Arslan, evlendirme programı, yarışma programı derken şimdi de çivilerin üzerinde görüntülendi.

Programın bir diğer konuğu Davranış Bilimleri Uzmanı Kunter Kurt, düşünce gücüyle herkesin mermer bloğunu kırabileceğini ve çivilerin üzerine yatılabileceğini söyledikten sonra Derya Baykal'ın da yapmasını istedi. Fakat Derya Baykal denemek istemedi!


KANAL 7'DEN EVLENDİRME PROGRAMINA..

Uğur Arslan'ın yıldızı Kanal 7'de parladı. Arslan, Kanal 7'de "Deniz Feneri" programını sundu. Aynı zamanda Deniz Feneri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin kurucularından olan Arslan, bir dönem şiir albümü bile yaptı. Son zamanlarda Fox televizyonunda "Su Gibi" adlı evlendirme programını sunan Arslan, Star'da da "Benzemez Kimse Sana" adlı programda da yarışmacı..
 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER