ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Kar Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Kasım 2014 Pazar 11:08

'Bu Tarz Benim'e veda eden kimdi?

Bu Tarz Benime veda eden kimdi?

'Bu Tarz Benim' yarışmaya veda eden isim ilgiyle takip edilen isim Nur Bozar oldu.


Show TV'nin Bu Tarz Benim yarışmasında bu hafta sosyal medyanın çok konuşulan isimlerinden Nihat Doğan konuk jüri üyesiydi. Elenen isim de ünlü şarkıcının verdiği oy ile belirlendi.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu'nun jüri üyesi olarak yer aldığı programda Nihat Doğan yeni albümünün çıkış şarkısı, Serdar Ortaç imzalı 'O Da Can'ı ve diğer yeni şarkılarını seslendirdi.

Yarışmacılar eleme gecesinde, 80’ler konseptiyle izleyicilerin karşısına çıktı. Açılışta ise Ivana Sert’in breakdance gösterisi vardı.

Yarışmaya veda eden isim ilgiyle takip edilen isim Nur Bozar oldu.

Elenmek istediğini açıklayan Nur Bozar yarışmanın bu haftaki konseptiyle ilgili herhangi bir sunum yapmadı. 

Nihat Doğan'ın verdiği sıfır puan ile Nur Bozar yarışmaya veda etti. 

Show Tv ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim programının yarışmacısı Nur Bozar, 2009'da Best Model'e katılmış. Bozar'ın o fotoğrafları ortaya çıktı

'Bu Tarz Benim' yarışmasının öne çıkan isimlerinden Nur Bozar'ın (24) 2009'da katıldığı Best Model yarışmasındaki fotoğrafları yaşadığı büyük değişimi ortaya çıkardı.İşte Nur Bozar'ın o fotoğrafı. Peki, Bu Tarz Benim yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Nur Bozar kimdir? Nur Bozar hakkında detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

ESKİ FOTOĞRAFLARI ŞAŞIRTTI

Türkan Şoray'a benzerliğiyle sivrilen Bozar'ın 4 yıl önceki haliyle şimdiki görüntüsü hayli farklı. Best Model'de dereceye giremeyen Bozar 2012'de Miss Model Of Turkey'e katılmış başarılı olamamıştı.

NUR BOZAR KİMDİR?

1990 doğumlu, 24 yaşında. Üniversite öğrencisi ve ayrıca mankenlik / oyunculuk yapıyor. 2009'da Best Model yarışmasına katıldı, dereceye giremedi.2012 Miss Model Of Turkey yarışmasında 'Basın Güzeli' ödülünü kazandı. 2014 yılında Bu Tarz Benim yarışmasına katıldı.Instagram'da @nurbozar hesabını kullanıyor ve Facebook sayfası ise facebook.com/nurbozar adresinde.Instagram'da birkaç hafta öncesine kadar 70 bin takipçisi bulunan Nur Bozar'ın şu anda 250 binden fazla takipçisi var.Nur Bozar, yarışmada yaşadığı polemiklerle ve Türkan Şoray'a benzetilmesiyle dikkat çekti. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER