ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Ekim 2014 Perşembe 15:45

'Bu Tarz Benim'de gizli kamera şoku

Bu Tarz Benimde gizli kamera şoku

'Bu Tarz Benim'de, Nur Bozar ile Ayşenur Balcı arasında gizli kamera şoku yaşandı.


Yarışmacılardan Ayşenur Balcı, Nur Bozar'ın göründüğü gibi olmadığını kanıtlamak için kuaförde gizlice videosunu çektiğini söyleyince stüdyoda gerilim yükseldi.

Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği, jüri kadrosunda ise; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu'nun yer aldığı 'Bu Tarz Benim', tüm hızıyla devam ediyor.

Yarışmada sıra Ayşenur Balcı'ya geldiğinde ortam bir anda gerildi. Podyuma çıkan Ayşenur Balcı'nın kıyafetini eleştiren Nur Bozar; "Bu kıyafeti iyi taşımışsın. Çünkü yapay. Senin de için dışın yapay" dedi. Bunun üzerine konuşan Ayşenur Balcı da; "Her yerim yapay, estetik olabilir ama ben yapay değilim" dedi.

"NUR'UN GERÇEK YÜZÜNÜ VİDEOYA ÇEKTİK"

Öykü Serter'in aralarındaki gerginliği sorması üzerine konuşan Ayşenur Balcı; "Nur göründüğü gibi biri değil. Bunu ispat etmek istiyoruz. Çekim öncesi kuaförde yanına gittik. O sırada Tuğçe ve Ayşegül de onun videosunu çekti. Herkesle kavga etti. Ortada bir şey yokken dışarı çıkarak yapımcıya seslenerek bizi şikayet etti. Hepsini çektik" dedi. Bunun üzerine Nur Bozar'ın da daha önce diğer yarışmacıların seslerini kaydettiğini söylediğini hatırlatan Öykü Serter, bu tarz hareketlerin doğru olmadığını belirtti.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER