SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Aralık 2014 Perşembe 15:33

Sandal, öğrencilerin hayallerini dinledi

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/bu-kez-dinledi-1493727-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/bu-kez-dinledi-1493727-622x360.jpg
Bu kez dinledi

Ünlü sanatçı Mustafa Sandal, Harran Üniversitesi’nde öğrencilerin hayallerini dinledi.


Ünlü sanatçı Mustafa Sandal, Harran Üniversitesi’nde öğrencilerin hayallerini dinledi.

Avrupa Gençlik Kulübü tarafından gerçekleştirilen ‘Biz de Varız’ projesi kapsamında davet edilen sanatçı Mustafa Sandal, Harran Üniversitesi gençleriyle sohbet edip, şarkılar söyledi. Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Halil Mutlu, dekanlar ve akademisyenlerinde katıldığı söyleşi oldukça renkli geçti.

Semih Yalman’ın da konuşmacı olarak katıldığı dreamstalk etkinliğinde hayal bulutu üzerinde, 3 dakika içerisinde hayalini anlatarak hayalini gerçekleştirmek için ilk adımı attılar. Mühendislik Fakültesi Büyük Amfi’sinde yapılan ve iki saat süren program sonunda sanatçı Mustafa Sandal’a Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Halil Mutlu tarafından plaket verildi.
KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Gelin adayı canlı yayında bayıldı

SONRAKİ HABER

İşte Nejat İşler’in son hali

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.