ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ocak 2013 Çarşamba 15:56

Bu frikik tek kelimeyle 'Hadise!'

Bu frikik tek kelimeyle Hadise!

Zayıfladıkça dekoltenin dozunu kaçıran Hadise Uludağ'da verdiği konserde fena yakalandı.


Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ, üniversite öğrencileri için düzenlenen Winterfest ve Whitefest etkinlikleriyle doldu taştı. Festivaller kapsamında sahneye çıkan Hadise, Serdar Ortaç, Murat Dalkılıç ve Fatih Ürek, zirvede tatil yapan öğrencileri coşturdu.

HADİSE COŞTURDU

’Winterfest 2013’, festivali, Pop Müziği şarkıcısı Hadise konseri ile devam etti. Grand Yazıcı Otel’de 1200 üniversiteli ile buluşan Hadise, Türkçe ve İngilizce şarkılar söylerken 4 dansçı kendisine eşlik etti. Koruma görevlileri, mini elbiseyle sahneye çıkan Hadise’yi yakından görmek isteyen hayranlarını engellemede, zaman zaman zorlandı. Mini eteğin azizliğine uğrayan Hadise frikik verince kameralardan kaçamadı.

WhiteFest’in bu yıl ki önemli diğer yıldızları ise, Serdar Ortaç, Murat Dalkılıç ve Fatih Ürek oldu.

Uludağ’a evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Cloe Loughnan ile birlikte gelen Ortaç hayranlarıyla Karinna Otel’da buluştu. Sahneye özel bir repertuarla çıkan Serdar Ortaç, hem coştu, hem de çoşturdu. Murat Dalkılıç ise, aynı saatlerde ’Biber’ isimli eğlence yerinde konser verdi. Dalkılıç, kendisini açık havada dinlemeye gelen üniversiteli gençlerle birlikte karlar üzerinde konser verdi. Aynı festival kapsamında konser veren Fatih Ürek ise ’Hadi Hadi’ şarkısıyla sevenlerini coşturdu.   

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER