ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Aralık 2014 Cumartesi 13:12

Boşanmıyorlar

Boşanmıyorlar

Oyuncu Tuba Büyüküstün iyi niyet elçisi olduğu UNICEF'in gecesine eşi Onur Saylak'la katıldı.


Oyuncu Tuba Büyüküstün iyi niyet elçisi olduğu UNICEF'in gecesine eşi Onur Saylak'la katıldı. Çift 'Boşanıyorlar' iddialarının aksine, Ferhat Göçer'in şarkıları eşliğinde dakikalarca dans etti.

UNICEF İyi Niyet Elçileri Tuba Büyüküstün ve Müjdat Gezen, John Lennon'un ünlü 'Imagine' şarkısını çocuklarla birlikte seslendirdi. Gecede 177 bin TL yardım toplandı.

Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin Birleşmiş Milletler tarafından kabulünün 25'inci yıldönümü için Swissotel The Bosphorus İstanbul'da düzenlenen gecede, geçtiğimiz hafta önce hayata veda eden Unicef Türkiye Milli Komitesi Başkanı Talât Halman anıldı. Dünyada Shakira, Kate Perry gibi UNICEF Global İyi Niyet Elçileri tarafından yorumlanan John Lennon'un Imagine şarkısını Türkiye'de de sahne alan Ferhat Göçer yorumladı. Imagine şarkısına, Unicef İyi Niyet elçilerinden Tuba Büyüküstün, Müjdat Gezen ve Gülsin Onay'da çocuklarla birlikteeşlik etti. Açık artırmada, Murat Morova'nın 'isimsiz' eserini Tuba Büyüküstün 15.000 TL'den aldı, Gamze Saraçoğlu'nun bu açık artırmaya özel yaptığı ve alan kişinin bedenine göre tekrar dikilecek el yapımı Haute Couture elbiseyi Zeynep Atabay Taşkent aldı. Gecede toplam 177 bin TL yardım toplandı.

Müjdat Gezen ile birlikte yemek yemeğe 10 bin TL ödeyen Halil Korkmaz ve eski veleybolcu eşi Yağmur Korkmaz, daha sonra tiyatrocunun satışa çıkardığı kaleme ise 3 bin TL ödedi.

atv'de yayınlanan Kara Para Aşk dizisinin yıldızı güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, geceye eşi Onur Saylak'la katıldı. Çift 'Boşanıyorlar' iddialarının aksine, Ferhat Göçer'in şarkıları eşliğinde dakikalarca dans etti.

Kaynak: Vatan

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER