ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ocak 2014 Çarşamba 00:35

Boşanmak istemeyince...

Boşanmak istemeyince...

Simge Tertemiz, 2011 yılında evlendiği Murat Kadıoğlu'na kendisine şiddet uyguladığı ve eski sevgilisi Şebnem Schaefer ile görüşmeye devam ettiği iddiasıyla boşanma davası açmıştı.


Hürriyet'in haberine göre; bu kez iki tarafın da hazır bulunduğu duruşmada Kadıoğlu boşanmak istemediğini, boşanma halinde de 2 yaşındaki oğulları Nail Kayra'nın velayetinin kendisine verilmesini istediğini söyledi. Bunun üzerine dava ikinci kez ertelenerek 28 Mayıs'a alındı.

"YÜKLÜ BİR TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIM"

Tertemiz, Kadıoğlu ile aralarında protokol anlaşması yaptıklarını, ancak işadamının davayı uzatmak amacıyla anlaşmaya aykırı davrandığını öne sürdü:

"Sadece çocuğumuza nafaka ödemesi konusunda anlaşarak protokol imzalamıştık. Ancak bugünkü duruşmada Murat 'Ben çocuğumun velayetini istiyorum' dedi. Maksadı mahkemeyi uzatmak. Boşanma davası açıldığı günden bu yana çocuğuyla hiç ilgilenmedi, şimdi ise velayetini istiyor. Dava anlaşmalı değil, çekişmeli boşanmaya döndü. Şimdiye dek sadece çocuğuma nafaka bağlanmasını istiyordum, fakat bundan sonra tüm haklarımı isteyeceğim. Murat'a yüklü bir tazminat davası açacağım." 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER