ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Mart 2014 Pazartesi 20:44

Beyaz ve 3 Adam kopardı

Beyaz ve 3 Adam kopardı

3 Adam'ın konuk olarak katıldığı Beyaz Show'da genç yetenekler ve Beyaz kendi annelerinin taklitlerini yaptılar.


Beyaz Show'a bu hafta; 3 Adam programının genç yetenekleri Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile Suzan Kardeş konuk oldu.

Programda Beyaz 3 Adam hakkında annelerinin neler düşündüğü sorduğunda Eser Yenenler: Onlarda Bursa'da ayrı bir şöhret oldular. Onlarda üçü bir arada dolaşıyor, 3 kadın. diye konuştu. Beyaz'da Eser'in cevabı üzerine 'annem kızmasın ama komşuların yanında gidince evet Beyazıtçım evet canım sonra fısıldayarak 'tam zamanında aradın' diyor. Böyle benim oğlum deyip naif bir şekilde hava atmayı seviyor diye konuştu.

STÜDYODA ANNELERİ VARDI

Daha sonrasında ise 3 Adam ve Beyaz'ın annelerinin taklidini yaptıkları skeç ekran geldi. Seyirciler anne tiplemesini çok beğenirken salonda kahkahalar eksik olmadı. Hem Beyaz hem de 3 Adam yaptıkları anne tiplemesini izlerken ara ara güldüler. Seyircisi asıl bekleyen sürpriz ise daha sonra ortaya çıktı. Çünkü stüdyoda bulunan konukların arasında Beyaz, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın annesi bulunuyordu. Dörtlü anne hep birlikte ekrana gelince salonda büyük bir alkış koptu. Suzan Kardeş ise geceye şarkılarıyla renk kattı. 
 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER