ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Çok Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ekim 2013 Pazartesi 11:01

Beren Saat'in evlilik isteğinin arkasındaki sır

Beren Saatin evlilik isteğinin arkasındaki sır

Beren Saat’in, Kenan Doğulu ile evlilik kararı almasının arkasında bakın ne var?Başrolünü oynadığı ‘İntikam’ dizisiyle ününe ün katan Beren Saat’in, müzisyen Kenan Doğulu ile evlilik kararı almasının arkasında Saat’in ‘anne olma isteği’ çıktı.

Geçtiğimiz günlerde bir röportajında romantik birisi olduğunu söyleyen ünlü oyuncu Beren Saat, “Kenan’dan sonra şunu anladım ki bazı şeyleri boşuna tırmalayıp acı çekiyormuşum. Böyle biriyle zaten eşleşme oluyormuş işte. Benim dediğim gibi bir şey varmış, cevabımı buldum galiba” dediği Kenan Doğulu’yla mayıs ayında evleniyor.
Bir buçuk yıl önce başladıkları ilişkilerini yeni yılın mayıs ayında nikah masasına taşıyacak olan çiftin bu kararının arkasında Beren Saat’in ‘anne olma isteği’ çıktı.

‘Aşk- ı Memnu’, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, ‘İntikam’ gibi dizilerden sonra Uğur Yücel’le başrolünü paylaştığı ‘Benim Dünyam’ filmi ile Ortadoğu ve Avrupa’dan sonra Amerika’da da ismini duyuran Saat’in bir an önce anne olmak istediği öğrenildi. 29 yaşındaki Saat’in anne olma isteğini her fırsatta sevgilisi Kenan Doğulu’ya dile getirmesi ikilinin evlenme sürecini hızlandırdı. 39 yaşındaki şarkıcı Kenan Doğulu’nun da baba olma isteği, ikilinin evlilik tarihini erkene çekmesinde etkili oldu.

Çocuk sahibi olmak isteyen çift, Saat’in başrolünü oynadığı ‘İntikam’ dizisinin final yapmasından sonra evlenecek. Dizi bittikten sonra çift mayıs ayının son günlerinde nikâh masasına oturacak.

Beren Saat, çocuk sahibi olmak isteği ile beraber gelecek sezon için gelen dizi tekliflerini ise geri çevirdi. Bir yapım şirketinin önümüzdeki sezon başlayacak olan dizi projesi için bölüm başına 70 bin TL’lik ücret teklifi etmesine rağmen Beren Saat düşünmeden geri çevirdi. Beren Saat önümüzdeki yıl sadece bir sinema filminde yer alacak.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER