ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 01:36

Beren Saat'e sevgili torpili

Beren Saate sevgili torpili

Yıllardır Cem Yılmaz'ın filminde oynamanın hayalini kuran Beren Saat'e hayatının jesti; sevgilisinden geldi.


Cem Yılmaz'la olan yakın dostluğuyla bilinen Kenan Doğulu, geçtiğimiz gün ünlü komedyenle bir araya geldi.

Ünlü popçu, Beren Saat'in hayalini Cem Yılmaz'a iletti. Yılmaz da; yakın arkadaşının "Beren'i filminde oynatır mısın?" teklifini kabul etti. Komedyenin; ünlü popçuya; "Beren Saat, beğendiğim bir oyuncu. Filmimde rol alması benim için de büyük mutluluk olur" dediği öğrenildi.

GİŞE BAŞARISI GARANTİ!

Ünlü komedyenin; yakında çekimlerine başlanacak komedi filminin kadrosuna Beren Saat'i dahil etmesi sinema çevrelerinde de yankı buldu. Her ikisi de imza attıkları projelerle büyük başarı elde eden Saat ile Cem Yılmaz'ın birlikteliği; "Bu film, kesin gişe rekorları kıracak" yorumlarına yol açtı. Bu arada Beren Saat'in; Doğulu'nun yaptığı jesti çok yakınlarından bile sakladığı öğrenildi.

KARARINI VEREMEDi

Cem Yılmaz, Ertem Eğilmez'in kurduğu Arzu Film'in 50. yılı dolasıyla efsane Türk filmlerine yeniden hayat verecek. Yılmaz, 'Tosun Paşa' ve 'Banker Bilo' gibi filmlerden hangisini çekeceğine henüz karar veremedi.

JESTLERi BiTMiYOR

Romantik aşıkların birbirlerine jestlerinin ardı arkası kesilmiyor. Beren Saat, Kenan Doğulu adını bir yıldız alırken; ünlü popçu da sevgilisine aile yadigarı bir yüzük hediye etmişti.

İmza attığı her projesi reyting rekorları kıran Beren Saat; son dönemde yapımcı ve yönetmenlerin de gözdesi haline geldi. Saat; en çok kazanan kadın oyuncular arasında da zirvede yer alıyor.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER