ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ocak 2013 Perşembe 08:24

Beren Saat kovuldu mu?

Beren Saat kovuldu mu?

Ay Yapım, Beren Saat'in işine neden son verdi? İşte magazin kulislerinde konuşulan iddialar ve Ay Yapım'ın bu iddialara cevabı...


Beren Saat'in Kenan Doğulu ile gündeme gelmesinden rahatsız olan Ay Yapım sözleşmesini iptal etti.
Son beş yıldır Ay Yapım imzalı dizilerle zirveye oturan Beren Saat'in işine yapım şirketinin son verdiği iddia edildi. 

20 Dakika dizisinde oynaması beklenirken İntikam'la seyirci karşısına çıkan oyuncunun, özel hayatının ön planda olması nedeniyle yapım şirketinin patronu Kerem Çatay tarafından işten çıkarıldığı belirtildi.

KENAN BÜYÜK ETKEN

Medyaradar'da yer alan habere göre; Ay Yapım'la yollarını ayıran Saat, In D House şirketiyle anlaşarak yoluna devam etme kararı aldı.

Saat'in evleneceklerine dair haberleri çıkan Kenan Doğulu yüzünden gece hayatına yönelmesi Ay Yapım'ı rahatsız etti.

Ayrıca şirketin, Doğulu'nun sürekli sete geldiği için diğer oyuncu ve set ekibinin konsantrasyonunun bozulmasına neden olduğu için de oldukça sinirlendiği öğrenildi.

Bu sebeple Ay Yapım, Saat'le yollarını ayırarak, Onur Saylak ile dünyaevine giren ikiz bebek annesi Tuba Büyüküstün ile yollarına devam etme kararı aldığı ortaya çıktı.

AY YAPIM AÇIKLAMA YAPTI

Magazin kulislerindeki bu dedikodulara Ay Yapım'dan açıklama geldi. İddiaları yalanlayan şirket, Beren Saat'in disiplinini övdü. 

İşte o açıklama;

"Değerli basın mensuplarının dikkatine;

Çeşitli mecralarda çıkan asılsız haberler üzerine bu açıklamayı yapmak gereği duyduk..
Ay Yapım ailesi olarak Beren Saat ile, 4 yılı aşan bir sürede karşılıklı hiç sorunsuz çalıştık ve büyük başarılara imza attık..

Bu süreçte veya sonrasında oyuncumuzla, bahsedildiği gibi “işi veya özel hayatıyla” ilgili hiçbir sorun yaşanmamıştır.. Yaşanması mümkün değildir.. İş hayatı dışında da dostluklarımız sürmektedir.. Çıkan haberler tamamen asılsızdır..

Beren Saat, Türkiye’nin değerli, çok başarılı ve disiplinli bir oyuncusudur.. Ay Yapım olarak da kendisiyle çalışmaktan sadece mutlu oluruz..."

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER