ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Mart 2013 Cumartesi 01:43

"Beni kullanmaya çalıştılar"

"Beni kullanmaya çalıştılar"

O Ses Türkiye'nin yıldızlarından Ayda Mosharraf'dan çok çarpıcı açıklamalar...


Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze programına konuk olan O Ses Türkiye'nin yıldızlarından Ayda Mosharraf, "Saf olduğum için beni kullanmaya çalıştılar" dedi.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze programına konuk olan O Ses Türkiye'nin yıldızlarından Ayda Mosharraf, ilginç açıklamalarda bulundu.

Genç şarkıcı, 'Saf olduğum için beni kullanmaya çalıştılar' dedi ve karşısına çıkan fırsatçıların, deneyimsizliğinden faydalanmak istediğini öne sürdü.

Bu zamana kadar en büyük desteği annesinden aldığını söyleyen Ayda'ya Erçetingöz, 'Annen dışında sana gel senin elinden tutalım, sana şöyle yaparız böyle yaparız diye yanına yanaşanlar oldu mu? ' diye sordu.

'Oldu evet ' yanıtını veren Ayda, 'Nasıl bir insan olduğunu öğreniyor insan ve sonra ona göre davranıyorsun ' diye konuştu.

Türkiye'de medyatik olmanın bedelleri konusunda ödenenlerin sanıldığından daha pahalıya mal olduğuna değinilen programda Ayda Mosharraf'ın İstanbul macerasından ve bu süreçteki anne desteğinden de bahsedildi.
 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER