ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Nisan 2014 Pazartesi 10:35

"Beni assınlar daha iyi"

"Beni assınlar daha iyi"

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, katıldığı televizyon programında ağlayarak uyuşturucu ticaretinde bulunmadığını ve hapse girmek istemediğini söyledi. Seki, "Bir daha cezaevine gireceğime beni assınlar daha iyi" ifadelerini kullandı.


Deniz Seki, Star TV ekranlarında yayınlanan Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze programına katıldı. Programda, ağlayarak suçsuz olduğunu ve hapse girmek istemediğini ifade etti. Kenan Erçetingöz'ün "Sen günah keçisi mi seçildin? Yoksa çok mu safsın?" sorusu üzerine, Deniz Seki, "Ben suçsuzum bir tek onu biliyorum. Bana yakıştırılanların hiçbirini yapmadım. Hiç bir suçumu kabul etmiyorum. Benim asabımı bozuyor. Hiç kolay değil tabi bunları kaldırabilmek, taşıyabilmek" yanıtını verdi. Ünlü şarkıcı "Kendime geçmişte zarar verdiğimi açıklamıştım mahkemede. 6 yıl önce olmuş birşey. Ve bunun bedelini çok ağır ödedim. Oldu ve bitti. Ama şimdi üzerime yapışan olay, "temin etti", "bu işin ticaretini yapıyor" şeklinde. Böyle birşey yok! Ben kimseye ne temin ettim, ne de ticaretini yaptım. Sevdiklerim burada, ailem burda nereye kaçacağım ben ya?" açıklamalarında bulundu.

Kenan Erçetingöz'ün "Yine cezaevine gireceksin" demesi üzerine Deniz Seki gözyaşlarına hakim olamadı. Deniz Seki, "Onu da istemiyorum. Düşündükçe de tüylerim ürperiyor. Yani böyle tepeden bir yere düşmüşüm, çıkamıyorum. Nasıl çıkacağımı da bilmiyorum. Düşününce insanı delirtecek kadar çileden çıkaran bir yer. Hani sen diyorsun ya ne düşünüyorsun diye sana bunun cevabını veremiyorum. Sadece o çirkin yerin kokusu geliyor burnuma. Çok kötü! Allah düşmanımı düşürmesin. Hele suçsuzsan o çok ağır birşey" dedi.

"Beni assınlar daha iyi"

Deniz Seki, bir daha cezaevine girerse "ölürüm" ifadesini kullanarak "Beni assınlar daha iyi ya" dedi. Kenan Erçetingöz'ün "İntihar etmeyi düşündün mü hiç?" şeklindeki sorusuna, Seki "Hayatım boyunca böyle birşey düşünmedim, hiçbir zaman da düşünmeyeceğim. Bir kere annemi düşünürüm herşeyden önce. O anneye yazık değil mi. Allah korusun. Hiçbir zaman aciz olmadım. Orası topraksız Zincilikuyu Mezarlığı. Canlı canlı insanlar gömülü orada" şeklinde konuştu. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER