ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 08:21

Bayram harçlığını çıkardı

Bayram harçlığını çıkardı

Sıla bayram öncesi konserlerden 500 bin lira kazandı.


Şarkıcı Sıla bayram öncesi Türkiye turnesine çıktı. Ünlü şarkıcı yedi şehirde konser vererek hatırı sayılır bir bayram harçlığı topladı. 20 günde 500 bin lirayı cebine koyan Sıla, 9 günlük bayram tatilinde dinlenmeye karar verdi.

Şarkılarıyla milyonların beğenisini kazanan Sıla bir festival kapsamında Türkiye turnesine çıktı. Erzurum, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa ve İstanbul’da binlerce hayranıyla buluşan şarkıcı, son konserini dün Samsun’da verdi.

20 gün içinde 7 konser veren Sıla, oldukça iyi bir bayram harçlığını da cebine koydu. Bayram öncesi 500 bin lira kazanan ünlü şarkıcı, meslektaşlarının aksine Kurban Bayramı’nı dinlenerek geçireceğini söyledi. Bugün gazetesinin haberine göre, sevenlerine bir müjde vermeyi de ihmal etmeyen Sıla, kasım ayında yeni albümü için stüdyoya gireceğini belirtti.

AJDA PEKKAN’IN İZİNDEN GİDİYOR

İlerlemiş yaşına rağmen fiziği ve güzelliği ile genç kızlara taş çıkaran Ajda Pekkan’ın izinden giden Sıla, şehir dışına gittiğinde bile spor yapmaktan vazgeçmiyor. Kalacağı otelde iyi bir spor salonunun olmasını şart koşan Sıla, yaklaşık 1,5 saat kondisyon çalışıyor. Bununla beraber açık havada koşmayı ve yürümeyi ihmal etmiyor.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER