ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL2°C
Yoğun Kar Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Kasım 2014 Pazartesi 13:35

Bayhan'dan Deniz Seki yorumu

Bayhandan Deniz Seki yorumu

Deniz Seki tarafından ağır bir biçimde eleştirilen Bayhan, tutuklanan Deniz Seki hakkında ilk kez konuştu.


11 yıl önce yayınlanan Popstar yarışmasında jüri üyesi olan Deniz Seki ki Bayhan ile gergin anlar yaşanmıştı.

Deniz Seki, cinayet işlediği ve cezaevinde yattığı ortaya çıkan Bayhan Gürhan'a "Bir popstarda olması gereken kriterleri biliyoruz ama asla olmaması gereken bir şey var. Bir popstar cinayet işleyemez. Hapse giren adamdan sanatçı olmaz. Bunları toplumdan aforoz etmeliyiz" demişti.

Deniz Seki, bu yaşananlardan yıllar sonra uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hapis yattı. Cezası Yargıtay tarafından onandıktan sonra 6 ay boyunca polis tarafından aranan ve önceki gün yakalanan Deniz Seki hakkında Bayhan'ın ne diyeceği merak konusu olmuştu.

Deniz Seki'nin 11 yıl önce cezaevine girmiş olduğu için rencide ettiği Bayhan şimdi ise Deniz Seki'ye saldırmak yerine "Onun hapse girmesinden mutluluk duyamam" diyor.

"HERKES EKTİĞİNİ BİÇER"

Seki için "Herkes ektiğini biçer" diyen Bayhan, ünlü sanatçının uyuşturucu ticareti suçlamasıyla tutuklanması için şunları söyledi: "Ben hangi suçtan olursa olsun cezaevine girmiş olan bir kişi için mutluluk duyamam. Ben de cezaevine girmiş bir kişiyim. Aradan geçen zamanda ıslah oldum. Deniz Seki de cezaevinde kendisi ile hesaplaşma yoluna gidecektir. Kendi vicdanı ile kendisi hakkında en iyi kararı yine kendisi verecektir"

7 ay hapis yatan Deniz Seki, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanınca, yeniden tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER