ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL2°C
Yoğun Kar Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Aralık 2012 Cuma 14:55

Balayı öncesi ilk açıklama!

Balayı öncesi ilk açıklama!

Sade bir düğünle dünya evine giren Şaşmaz çifti balayı için Hint Okyanusu'nu seçti.


Sürpriz bir şekilde evlenen Kurtlar Vadisi başrol oyuncusu Necati Şaşmaz ile eşi Nagehan Kaşıkçı Şaşmaz,  balayı için gözde turizm merkezlerinden olan Maldivler'e uçtu.

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ve 2009 yılında kalp krizi sonucu yaşamını yitiren senarist yazar Ömer Lütfi Mete'nin yeğeni olan Nagehan Kaşıkçı, aile arasında kıyılan sade bir nikahla çarşamba günü evlenmişlerdi. Ataşehir Wood Cafe'de gerçekleştirilen nikah sonrası yeni çift, balayı için Hint Okyanusu'nda bin 200 adadan oluşan gözde turizm merkezlerinden Maldivler'e uçtu.

Türk Hava Yolları'nın yeni uçtuğu hatlardan biri olan Maldivler'e bugün uçan Şaşmaz çifti, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nden uçağa ele ele bindi. Yolcuların tebriklerini kabul eden Necati Şaşmaz, neden sade bir düğünle evlendiği yönündeki sorulara, "Çok mutluyuz. Şu anda gözümüz kör, kulağımız sağır. Bir şey görmüyor, duymuyoruz. Sade bir düğün yaptık, çünkü sade bir insanım, öyle yaşamayı seviyorum. 12 Aralık tarihi babamın da evlilik yıl dönümüydü. Çok mutluyuz. Tüm Türkiye inşallah mutluluğumuzu paylaşmıştır." dedi. Çiftin bir hafta Maldivler'de kalacağı öğrenildi.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER