ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Mart 2013 Pazartesi 22:45

Aylin Coşkun'dan utandıran gaf

Aylin Coşkundan utandıran gaf

Şarkıcı Aylin Coşkun ile şarkıcı Doğuş, arasında geçen diyalog duyanları hayrete düşürdü.


Önceki gün Lütfi Kırdar Rumeli Salonu'nda gerçekleşen Güzellik ve Bakım 2013 fuarında Anubis adlı markanın reklam yüzü olan şarkıcı Aylin Coşkun ile şarkıcı Doğuş, arasında geçen diyalog duyanları hayrete düşürdü.

Tanıtım sırasında birbirlerine masken yapan iki şarkıcı, tanıtım tamamladıktan sonra farkına varmadan objektiflere samimi bir şekilde yakalandılar. Coşkun, Doğuş'un kulağına bir şeyler söylerken objektiflere yansıması şarkıcının zor anlar yaşanmasına neden oldu. Aylin Coşkun, "Benim bir sevgilim var o fotoğrafları silin" diye gazetecilerden bu fotoğraflarının silinmesini istedi.

O sırada Coşkun ile gazeteciler arasında ufak bir kriz yaşandı. Araya şarkıcı Doğuş girdi ve "Tamam arkadaşlar yayınlamayacak fotoğrafları" diye şarkıcıyısakinleştirmeye çalıştı.

Coşkun, Doğuş'a dönerek "Bu fotoğraflar yayınlanırsa ben sevgilimden ayrılırım, sen de İzmirli sevgilinden ayrılırsın. Sonrada sen de ben de abaza abaza bir şekilde dolaşırız" dedi. Coşkun'un bu olay sözleri orada bulunan konuklarında şoka uğrattı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER