ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Eylül 2014 Pazartesi 10:35

Arda Turan'ın yeni aşkı belli oldu

Arda Turanın yeni aşkı belli oldu

Spiker Diyar Onat’la birlikte olduğu iddia edilen Arda Turan, İdil Fırat ile gözlerden uzak bir aşk yaşıyor. İkili, Fırat’ın babası Önder Fırat’tan çekindiği için Madrid’de buluşuyor.


Arda Turan, İdil Fırat ile gözlerden uzak bir aşk yaşıyor. Habertürk'ten Faik ERDEMLİ'nin haberine göre; ikili, Fırat’ın babası Önder Fırat’tan çekindiği için Madrid’de buluşuyor. 

Sosyetik güzel İdil Fırat, Sinem Kobal’dan ayrılan Arda Turan’la birlikteliğini gözlerden uzak sürdürüyor. İşadamı babası Önder Fırat’ın ilişkiye karşı çıkmasından dolayı Arda Turan ile Madrid’de buluşmayı tercih eden Fırat, 13 Eylül’de İspanya’ya uçan milli futbolcudan hemen bir gün sonra soluğu Madrid’de aldı.

FIRAT, İLİŞKİYİ SAKLIYOR

Madrid'de buluşup gözlerden uzak vakit geçiren ikiliye, Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan ile onun sevgilisi Katre Yırtıcı da eşlik etti. Futbol yaşamını İspanya’nın Atletico Madrid takımında sürdüren Turan’ın İspanya’da yaşamasından dolayı sık sık bu ülkeye giden Fırat’ın, bu birlikteliğin açığa çıkmaması için büyük çaba harcadığı öğrenildi.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER