ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Haziran 2014 Çarşamba 16:40

Arda Turan Burcu Esmersoy'u uçurdu!

Arda Turan Burcu Esmersoyu uçurdu!

Atletico Madrid'de oynayan başarılı futbolcu Arda Turan özel uçak kiralayarak Burcu Esmersoy'u Bodrum'dan İstanbul'a getirdiği iddiaları magazin basınında konuşuluyor.


Atletico Madrid forması giyen yıldız oyuncu Arda Turan'ın yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyor. 

Son günlerde adları sürekli birlikte anılan Burcu Esmersoy ve Arda Turan ile ilgili dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda bir davete birlikte katılan ve burada sergiledikleri tavırlarla "Aşk yaşıyorlar" söylentilerine yol açan ikili, o günden beri yan yana görülmemeye özen gösterdi.

ARDA TURAN'IN AŞK DEDİKODULARI!

Burcu Esmersoy'la arkadaşlığı adım adım aşka doğru ilerleyen Arda Turan'dan güzel sunucuya uçuran jest. Yıldız futbolcu, Bodrum'dan İstanbul'a dönecek Esmersoy için özel uçak kiraladı. Arda, Burcu'yu İstanbul'a getirip ABD'ye döndü.

Son günlerde adları sürekli birlikte anılan Burcu Esmersoy ve Arda Turan'la ilgili dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda bir davete birlikte katılan ve burada sergiledikleri tavırlarla "Aşk yaşıyorlar" söylentilerine yol açan ikili, o günden beri yan yana görülmemeye özen gösterdi.

BÖYLE JEST GÖRÜLMEDİ

Esmersoy, Brezilya ve ardından da Bodrum'a giderken, Arda Turan ise Çeşme ve daha sonra ise ABD'de tatil yaptı. Ancak ikilinin birlikte görüntülenmemesi, bir araya gelmediler demek değildi! Dedikodulara göre, Bodrum'da bulunan Esmersoy'un yanına giden yıldız futbolcu, güzel sunucuyu özel bir uçakla İstanbul'a getirdi. İkili, geçtiğimiz gece saatler 03.00'ü gösterdiğinde İstanbul Atatürk Havalimanı'nda özel uçaktan inerken görüldü.

ARKADAŞLIK AŞK'A MI DÖNÜŞTÜ?

Turan, güzel sunucuyu İstanbul'a bıraktıktan sonra da ertesi gün ABD'nin yolunu tuttu. New York'taki Simit Sarayı'nın açılışına giden yıldız futbolcu, halen orada. Esmersoy ise İstanbul'da kaldı. Şimdilik flört dönemi yaşayan ikilinin, uzun zamandır birbirlerine hayranlık duyduğu ve hayranlığın da son birkaç haftadır aşka dönüştüğü dedikodular arasında.

''ARKADAŞIZ BİR ARADA OLMAMIZ NORMAL''

Burcu Esmersoy, Arda Turan'la çıkan aşk haberleri için "Arkadaşız, bir arada olmamız normal" açıklaması yapmıştı.(Takvim)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER