SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Aralık 2014 Cumartesi 15:59

Bülent İnal: Arap dünyasında özel yerimiz var

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/bulent-inal-arap-dunyasinda-ozel-yerimiz-1494055-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/bulent-inal-arap-dunyasinda-ozel-yerimiz-1494055-622x360.jpg
Arap dünyasında özel yerimiz var

Zeynep Özek'in hazırladığı 'Turki Ekstra' programında soruları yanıtlayan Bülent İnal, dizi sektöründeki yoğunluğun sonucunda herkesin birinci olmayı, ilk sırada yer almayı hedeflediğini söyledi.


Oyuncu Bülent İnal, Türkiye'de dizi sektöründe çok güzel çalışmalar, güzel projeler bulunduğunu, Arap dünyasında Tuba Büyüküstün ile birlikte oynadığı 'Ihlamurlar Altında' dizisi sayesinde Arap dünyasında özel bir yerleri olduğunu söyledi.

Zeynep Özek'in hazırladığı 'Turki Ekstra' programında soruları yanıtlayan Bülent İnal, dizi sektöründeki yoğunluğun sonucunda herkesin birinci olmayı, ilk sırada yer almayı hedeflediğini söyledi. İnal,  dizi sektöründe, geçmişe oranla daha özenli çalışma yapıldığını belirterek, "Özellikle de yapımcılar yurt dışı satışlarını düşünerek daha kaliteli, daha özenli işler yapıyor" dedi. İnal, sunucu Liana Dahdouh'un, "Arap dünyasında neden bu kadar çok seviliyorsunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi.

"Özellikle yurt dışına açılan 'Gümüş' gibi, 'Ihlamurlar Altında' gibi projeler, 'İlk gözdelerdi' diyeyim. O yüzden özel bir yerimiz var galiba. Seviyorlar bizi. Yurt dışından özellikle Arap ülkelerinden seyirciler, İstanbul’da da sürekli sete gelip ziyaret diyorlar bizi. Biz de onları çok seviyoruz. Gelmeye devam etsinler."


KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Candan Erçetin’den Beyaz’a misilleme

SONRAKİ HABER

Meryem Uzerli'ye kötü haber

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.