SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Kasım 2014 Cuma 14:09

Angelina Jolie'nin siyah renge takıntısı var

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/angelina-jolienin-genlerine-tespit-edilen-kanser-ihtimali-nedeniyle-iki-memesini-aldirmasinin-ardindan-turkiyede-bu-operasyonu-geciren-kadin-sayisi-endise-verici-boyutlara-ulasti-1404278-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/angelina-jolienin-genlerine-tespit-edilen-kanser-ihtimali-nedeniyle-iki-memesini-aldirmasinin-ardindan-turkiyede-bu-operasyonu-geciren-kadin-sayisi-endise-verici-boyutlara-ulasti-1404278-622x360.jpg
Angelinanın takıntısı

Ünlü yıldız Angelina Jolie'nin kurtulmak için hiç çaba harcamadığı bir "hastalığı" olduğunu biliyor musunuz.


Ünlü yıldız Angelina Jolie'nin kurtulmak için hiç çaba harcamadığı bir "hastalığı" olduğunu biliyor musunuz.. Ama bu öyle hayatını tehdit eden türden bir şey değil. 39 yaşındaki altı çocuk annesi Jolie, siyah renge 'takıntılı". Hem kırmızı halıda hem de günlük hayatında siyah renkten hiç vazgeçmiyor. Yönetmenliğini üstlendiği Unbroken'ın Berlin galasına da tepeden tırnağa siyahlar giyerek katıldı Jolie. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Ünlü manken şikayetinden vazgeçti

SONRAKİ HABER

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi konuk jüri üyesi kim olacak?

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.