ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Az Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Ağustos 2014 Salı 14:32

Ajda Pekkan'dan köklü bir değişiklik

Ajda Pekkandan köklü bir değişiklik

Ajda Pekkan orkestrasından, ortak yapımlarda yer aldığı Tarkan’a, Taşkın Sabah’tan...


Süperstar Ajda Pekkan orkestrasından, ortak yapımlarda yer aldığı Tarkan’a, Taşkın Sabah’tan evindeki personele kadar herkesle yollarını ayırdı.

7 Temmuz’da Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde Muazzez Abacı’yla muhteşem bir konsere imza atan Ajda Pekkan, konserde yaşadığı aksaklıkların faturasını proje bazlı çalıştığı orkestra şefi Taşkın Sabah’a kesti.

SAHNEYE YALIN AYAK ÇIKTI

Akşam'da yer alan habere göre, Yardımcısı Etel Sason’la yollarını ayırdıktan sonra bir türlü istediği gibi bir asistan bulamayan Pekkan’ın yeni yardımcısının konser sırasında ayakkabılarını unutmasıyla küplere bindiği öğrenildi. Unutulan ayakkabılar dolayısıyla konsere yaklaşık bir saat gecikmeli başlayan Pekkan’ın, gergin anlarda seyircinin kendilerini beklediğini hatırlatan şef Taşkın Sabah’a ‘’Sahneye yalın ayak çıkamam. Bekleyeceksiniz. Beni zıvanadan çıkarmayın’’ dediği ve ünlü şefle tartıştığı öğrenildi. Şefe rest çekti.

TAŞKIN SABAH'I DA YOLLADI

Konser sırasındaki playback ve vokal hataları dolayısıyla gerginliği ikiye katlanan Pekkan’ın konserin hemen ardından Taşkın Sabah’a ‘’Bundan sonra seninle asla çalışmam’’ diyerek rest çektiği ve tüm orkestrasını da dağıttığı öğrenildi.

Bir dönem başarılı çalışmalara imza attığı Tarkan’la da aralarının açık olduğu bilinen Pekkan, Tarkan’la da aynı çatı altında yer almak istemediğini söyleyerek yaklaşık 2 ay önce çalıştığı Atlantis Yapım’la da yollarını ayırdı. Evinde çalışan hizmetli personelin tamamını da tazminatlarını ödeyerek tasfiye eden Ajda Pekkan hayatında köklü bir değişiklik yaptı.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER