ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sisli
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 01:05

Acun servetine servet kattı

Acun servetine servet kattı

Ekranların en başarılı isimlerinden Acun Ilıcalı, yatırıma doymuyor. Bakın şimdi ne satın aldı...


Acun Ilıcalı Mandarin Oriental sitesinden 3 buçuk milyon euro'ya bir villa satın aldı.

İstanbul'un çeşitli yerlerinde ve Miami'de bir evi olan; garajında birçok lüks otomobil ile motosiklet bulunan Ilıcalı, Bodrum'dan da vazgeçmiyor.

Yalıkavak'ta 12 odalı bir malikanesi ile Gündoğan'da bir villası olan Acun Ilıcalı, Bodrum'dan 3. evini aldı.

ÜNLÜLERLE KOMŞU

Takvim'den Halil Çilingir'in haberine göre;  ünlü yapımcının tercihi son dönemde sosyete ve iş dünyasının da gözdesi olan Cennet Koyu'ndaki Mandarin Oriental oldu. Buradan kendisine tam 3 buçuk milyon euro değerinde bir villa satın alan Acun Ilıcalı, böylece Cem Yılmaz ve Ferit Şahenk gibi isimlerle de komşu oldu. Mandarin Oriental'de helikopter pistinden her villanın özel havuzuna kadar her türlü lüks detay bulunuyor.

ÇOCUKLARI MİAMİ'DE

Acun Ilıcalı, şimdilerde Bodrum ile İstanbul arasında mekik dokurken; eşi Zeynep Hanım ile bu evliliğinden olan 2 kızı Miami'de tatil yapıyor. Yine Ilıcalı'nın hamile olan sevgilisi Şeyma Subaşı ise önceki günlerde doğacak kızı şerefine düzenlediği partiyle gündeme gelmişti.

TAM 650 METREKARE

Başarılı televizyoncunun Yalıkavak'taki dillere destan villası, 650 metrekare. Bir sitedeki 5 ayrı villayı alıp kendisine malikane yaptıran Ilıcalı'nın evinde tam 12 oda bulunuyor. Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Hanım ile çocukları; Bodrum'a geldiklerinde buradaki villlada kalıyor. Villanın değerinin yaklaşık 6 milyon lira olduğu söyleniyor.

YATLARI KOYLARDA

Ünlü yapımcının Bodrum'daki evleri dışında; Ege'nin koylarında Survivor isimli yatı ve sürat teknesi de demirli.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER